"Obi-Wan Kenobi" doczekał się zwiastuna. Pojawiają się Inkwizytorzy, ale też znajome twarze

10.03.2022 10:10
"Obi-Wan Kenobi" doczekał się zwiastuna. Pojawiają się Inkwizytorzy, ale też znajome twarze Fot. materiały prasowe/Disney+

"Nie lubię piasku. Jest szorstki i drażniący. Wszędzie się wciska". Jeśli wy również za nim nie przepadacie, to nowy zwiastun serialu "Obi-Wan Kenobi" was pewnie nie zachęci.

Obi-Wan Kenobi - oto zwiastun serialu

10 lat po wydarzeniach przedstawionych w "Zemście Sithów", Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) mieszka na pustyni, gdzie z daleka chroni potomstwo swojego najlepszego przyjaciela Anakina Skywalkera (Hayden Christensen). Były Mistrz Jedi zostaje jednak wplątany w intrygę, która zmusza go do chwilowego zrezygnowania ze swojego pustelniczego trybu życia.

Polecamy

Tak mniej więcej możemy podsumować fabularnie nadchodzący serial "Obi-Wan Kenobi", który już w maju zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+. Wiemy, że w intrygę zamieszani będą m.in. Inkwizytorzy, rodzina Luke'a Skywalkera, a także sam Darth Vader. Materiał zobaczycie poniżej:

Patrząc na trend obecny w serialach ze świata "Star Wars", to nie będziemy zdziwieni, jak w którym z odcinków pojawi się Ahsoka Tano, której solowy serial mamy zobaczyć w niedalekiej przyszłości. Ta w końcu była całkiem aktywna w czasach Rebelii, często walczyła z Inkwizytorami, a także dobrze zna Obi-Wana.

To mogłoby natomiast poprowadzić nas do aktorskiego debiutu Admirała Thrawne'a, który może zostać zaangażowany do osobistego poszukiwania uciekinierów Jedi. Taki obrót zdarzeń sprytnie łączyłoby "Obi-Wana" z serialem o Ahsoce - wszystko bowiem sugeruje, że to właśnie Thrawne będzie głównym antagonistą produkcji o byłej uczennicy Anakina Skywalkera.

Polecamy

Możliwości jest naprawdę mnóstwo i będziemy bardzo zdziwieni, jeśli Edgerton, Piesse i Christensen to będą jedyne znajome twarze, które zobaczymy w "Obi-Wanie Kenobim". W pozostałych rolach zobaczymy natomiast Kumaila Nanjianiego, Indirę Varmę, Ruperta Frienda, O’Shea Jacksona Jr., Sung Kanga, Mayę Erskine, Simone Kessell oraz Benny'ego Safdiego.  

Serial "Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje na Disney+ 25 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.