"Obi-Wan Kenobi" - obsadzono księżniczkę Leię?! Ma też powrócić znany złoczyńca

19.07.2021 12:06
"Obi-Wan Kenobi" - obsadzono księżniczkę Leię?! Ma też powrócić znany złoczyńca Fot. Century Fox/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ruszyły niedawno prace przy serialu "Obi-Wan Kenobi" i z tego powodu poznaliśmy sporo szczegółów dotyczących nadchodzącej produkcji z Ewanem McGregorem w roli głównej.

Obi-Wan Kenobi - w serialu powróci znany złoczyńca. Obsadzono księżniczkę Leię

W "Obi-Wanie Kenobim" pojawi się młoda Leia. Według nowych informacji, serial będzie się rozgrywał około 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w "Zemście Sithów", a twórcy podobno znaleźli już odtwórczynie siostry Luke'a (chociaż nadal nie wiemy, kto zagra młodego Skywalkera).

Polecamy

Jak podaje Jordan Maison z Cinelinx, Vivien Lyra Blair ("Bird Box") ma zagrać "sporą" rolę jako Leia Organa/Skywalker - to jej postać ma spowodować, że Obi-Wan wyjdzie z ukrycia i zostanie "wysłany na kolejną, jedną z jego ostatnich, przygód". Być może Leia zostanie porwana przez jakąś grupę lojalną Imperium, a senator Organa poprosi starego mistrza Jedi o pomoc w odzyskaniu dziewczynki? Tego nie wiemy.

Polecamy

Ten sam portal podaje, że jeden ze złoczyńców znanych ze "Star Wars Rebels" pojawi się w nadchodzącym serialu "Obi-Wan Kenobi". Jak nietrudno się domyślić, fani od dawna spekulowali, że Jedi skrzyżuje miecze nie tylko z Darthem Vaderem, ale również z Inkwizytorami. Według Cinelinx, to Sung Kang zagra jednego z uczniów Vadera.

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" ma bowiem zagrać Piątego Brata, który zadebiutował w "Rebels". Głosu udzielał mu wówczas Philip Anthony-Rodriguez. Wraz z Siódmą Siostrą polował na Kanana Jarrusa i Ezrę Bridgera. Zmarł po walce z Ahsoką Tano i Maulem, co oznacza, że jak najbardziej będzie żył w czasach serialu "Obi-Wan Kenobi".

Serial ma zawierać jedynie 6 odcinków. Produkcja "Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje na Disney+ w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.