Ukazał się zwiastun nowego serialu grozy od Netfliksa. O czym opowie "October Faction"?

09.01.2020 11:12
Ukazał się zwiastun nowego serialu grozy od Netfliksa. O czym opowie "October Faction"? Fot. kadr ze zwiastuna serialu "October Faction"/ Netflix

Już teraz możecie zobaczyć zapowiedź najnowszego serialu grozy od platformy Netflix. O czym opowie "October Faction"?

Netflix zaprezentował zwiastun nowej produkcji. Jest to kolejny serial grozy, stanowiący jednocześnie adaptację komiksu. O czym opowie "October Faction" i kiedy ukaże się na platformie?

"October Faction" - zwiastun nowego serialu grozy od Netfliksa

Zwiastun serialu "October Faction" prezentuje się następująco:

"October Faction" to adaptacja komiksu Steve'a Nilesa - autora "30 dni nocy", które relatywnie niedawno pojawiły się na polskim rynku. Poznamy tu historię rodziny łowców potworów zamieszkującej małe miasteczko. Fred i Deloris zajmują się walką z nadnaturalnymi stworzeniami, usiłując jednocześnie zachować pozory normalności i nie wzbudzać podejrzeń wśród sąsiadów. Z kolei ich pociechy, Viv i Geoff, wiodą własne życie przeżywając liczne przygody.

Przeczytaj także

W rolach głównych wystąpili JC MacKenzie, Tamara Taylor, Aurora Burhghart i Gabriel Darku. U ich boku zobaczymy między innymi Megan Follows, Wendy Crewson, Maxim Roy i Stephena McHattie. Sześcioodcinkowy serial "October Faction" zawita w bibliotece Netfliksa już 23 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: Najlepsze serialowe premiery 2020 roku. Jakie nowości nas czekają?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.