04.04.2017 11:15

Od ciucholandu do dyktatora mody. Zwiastun „Szefowej” od Netfliksa

Była zwykłym sprzedawcą na eBayu, a stanęła ostatecznie na szczycie modowego imperium. Zobaczcie zwiastun „Szefowej”, nowego serialu Netfliksa.

Od ciucholandu do dyktatora mody. Zwiastun „Szefowej” od Netfliksa
foto: kadr z wideo

Produkcja od Kay Cannon powstała na postawie bestsellerowej książki, „#Szefowa”, napisanej przez Sophię Amoruso, założycielkę marki odzieżowej Nasty Gal. Młoda bizneswoman zaczynała jako sprzedawca obuwia czy kanapek, by ostatecznie stać się właścicielką firmy wartej 240 milionów dolarów. Jej Nasty Gal to niezwykle popularny amerykański sklep internetowy, który sprzedaje ubrania vintage i ma ponad 550 tysięcy klientów na całym świecie.

Serial opowiada historię Sophii (Britt Robertson), która ze sprzedażą ubrań zaczynała na eBayu, a już w wieku 28 lat była szefową własnego imperium mody. Twórczynią i producentką wykonawczą, a zarazem scenarzystką, serialu „Szefowa” jest Kay Cannon („Pitch Perfect”, „Pitch Perfect 2”, „Rockefeller Plaza 30”). Producentami wykonawczymi serialu są również: Charlize Theron („Monster”, „Kobieta na skraju dojrzałości”), Laverne McKinnon z wytwórni Denver & Delilah, Christian Ditter („Jak to robią single”) oraz Sophia Amoruso. Christian Ditter jest także reżyserem wszystkich 13 trzydziestominutowych odcinków.

Zobaczcie polski zwiastun serialu:

W „Szefowej” wystąpili: Britt Robertson (Sophia), Ellie Reed (Annie), Alphonso McAuley (Dax), Johnny Simmons (Shane) oraz Dean Norris (Jay). Premiera na platformie Netflix nastąpi 21 kwietnia 2017 roku. Zobaczcie plakat zapowiadający produkcję:

Szefowa

Amoruso pochodzi z grecko-amerykańskiej rodziny, a jej dziadkowie prowadzili motel i sklep z pianinami. Jej ojciec zajmował się sprzedażą kredytów hipotecznych, a matka była pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Gdy rodzice stracili pracę, zaczęła pomagać ojcu w dostarczaniu porannych gazet. Później przyszła pora na studia fotograficzne i zajęcie się sprzedażą. Tak dziś mówi o tym jak udało się jej odnieść sukces:

"

Zbudowałam ogromny, dochodowy biznes na własnych warunkach i bez długu. A każdy zysk z powrotem inwestowałam w firmę. Dlatego wygrałam. "

Będziesz oglądać „Szefową”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny