Odcinek specjalny "Przyjaciół" zarobi miliard dolarów? To najwyższa kwota w historii telewizji!

24.02.2020 14:35
Odcinek specjalny "Przyjaciół" zarobi miliard dolarów? To najwyższa kwota w historii telewizji! Fot. materiały prasowe NBC

Zgodnie z przewidywaniami, powrót "Przyjaciół" może być iście historycznym wydarzeniem. Odcinek specjalny może zarobić bowiem aż miliard dolarów.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Perypetie szóstki bohaterów śledziły miliony ludzi na całym świecie i nawet dziś, 16 lat po emisji ostatniego odcinka, sitcom cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wierni fani stale do niego powracają, a z upływem lat ich liczba tylko się powiększa. Nic zatem dziwnego, że twórcy są pewni sukcesu odcinka specjalnego, który ukaże się już wkrótce. Kwota 1 miliarda dolarów robi jednak wrażenie. A właśnie tyle, zgodnie z prognozami, zarobić ma powrót Joeya, Phoebe, Moniki, Chandlera, Rossa i Rachel.

"Przyjaciele" - odcinek specjalny zarobi miliard dolarów?

Magazyn The Sun opublikował wypowiedź anonimowego źródła związanego z produkcją odcinka specjalnego. Zgodnie z tą wypowiedzią, twórcy spodziewają się historycznego przychodu rzędu miliarda dolarów. Byłby to absolutny rekord i najwyższy zarobek w historii telewizji. Źródło zapewniło również, że umowa oficjalnie opiewa na ten jeden, specjalny odcinek. Jest jednak nadzieja, że przy tak olbrzymim zarobku i ciepłym przyjęciu ze strony fanów, padnie decyzja o dalszej kontynuacji.

Przeczytaj także

Zdaniem źródła, miliard dolarów to w tym przypadku kwota jak najbardziej realna i możliwa do osiągnięcia.

To byłaby wypłata, jakiej świat jeszcze nie widział. Włączając w to prawa do emisji, gażę aktorów [która ma wynosić po 2.5 mln od osoby - przyp. red.], spin-offy i gadżety. To byłby historyczny miliard w obszarze TV.

Przeczytaj także

Czy te przewidywania się spełnią i "Przyjaciele" faktycznie zarobią aż miliard? O tym przekonamy się już po premierze. Jej dokładna data nie jest na obecnie znana. Wiemy jedynie, że "Przyjaciele" powrócą w maju 2020 roku.

Zobacz też: Badania odpowiedziały na odwieczne pytanie: Czy Ross i Rachel mieli przerwę?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.