Odtwórczyni roli Osieckiej w serialu TVP odpowiedziała na zarzuty: "Każdy chce się poprzyp*****lać"

16.02.2021 15:37
Magdalena Popławska w roli Osieckiej Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Magdalena Popławska zareagowała na negatywne reakcje na serial "Osiecka". Co dokładnie napisała w swoim poście na Facebooku?

Pod koniec grudnia 2020 w TVP zadebiutował serial poświęcony Agnieszce Osieckiej. Młodą poetkę zagrała Eliza Rycembel, natomiast Magdalena Popławska wcieliła się w dorosłą Osiecką. Od samego początku wiele osób krytykuje serial - Maryla Rodowicz uważa, że aktorka ją grająca nie jest do niej podobna. Magda Umer zaś odcięła się od telewizyjnej produkcji, bowiem nie zgada się z tym, co robi Jacek Kurski. Sprawę w końcu postanowiła skomentować Magdalena Popławska.

Polecamy

Odtwórczyni roli Osieckiej w serialu TVP odpowiedziała na zarzuty: "Każdy chce się poprzyp*****lać"

Na pewno negatywne komentarze obiły się o uszy Magdaleny Popławskiej, która po długim okresie milczenia postanowiła skomentować sprawę. Aktorka napisała we wpisie na Facebooku:

Kocham swój zawód, choć czasem jest ciężko jak każdy musi się podzielić swoją opinią, jego gust jest najważniejszy, nie rozumie na czym ten zawód polega, albo po prostu chce się poprzyp*****lać. Kocham Osiecką bardzo. Mam nadzieje, że mi nie ma za złe.

Popławska jest bardzo szczęśliwa, że mogła zagrać Osiecką jednocześnie dodając:

Ps. Serial Osiecka produkowany był przez producenta zewnętrznego, który sprzedał go TVP. Niestety.Ps.2 Nie pisze tego posta, żeby wymusić pochlebstwa. Po prostu, nie zabierałam głosu w tej sprawie, a jednak ,czasem tak dalekie od rzetelnej krytyki samego serialu krążą teorie, że musiałam coś...

Przeczytajcie cały wpis Magdaleny Popławskiej:

Serial "Osiecka" liczy trzynaście odcinków. Rodziców głównej bohaterki zagrali Maria Pakulnis i Jan Frycz, a macochę Wiktoria Gorodecka. W Marka Hłaskę wcielił się Jędrzej Hycnar, Wojciecha Frykowskiego zagrał Mikołaj Roznerski, a Jeremiego Przyborę - Grzegorz Małecki.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.