27.12.2018 10:00

Ojciec Szustak i Dominikanie zakładają "katolickiego Netfliksa". Zobaczcie zapowiedź ich inicjatywy

Na kanale Langusta na plamie udostępniono zapowiedź inicjatywy. Tematyka programów będzie różnorodna - od produkcji dla dzieci, aż do materiałów o gotowaniu.

Ojciec Szustak i Dominikanie zakładają "katolickiego Netfliksa". Zobaczcie zapowiedź ich inicjatywy
foto: kadr z wideo

25 grudnia 2018 roku na kanale Langusta na palmie pojawiło się wideo zatytułowane "Otwieramy katolicki Netflix. No prawie ;)". Ponad dwuminutowy materiał jest zapowiedzią inicjatywy podjętej przez Dominikanów i o. Adama Szustaka, którzy postanowili rozszerzyć swoją internetową działalność o przygotowywanie nowych programów. W filmie na Youtubie możemy usłyszeć, że tematyka materiałów będzie różnorodna - od programów prowadzonych przez zakonników i kaznodziejów, przez czytanki dla dzieci i produkcje o kulturze, aż do wideo traktujących o gotowaniu.

Wszystkie programy mają się pojawić na nowej odsłonie portalu dominikanie.pl już 6 stycznia 2019 roku. A tak prezentuje się sama zapowiedź "katolickiego Netfliksa":

Startuje katolicki Netflix

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, programy będą prowadzone nie tylko przez zakonników, ale także osoby świeckie. Materiały, które pojawią się na portalu Dominikanów były przygotowywane przez ostatnie 4 miesiące, a sam o. Szustak mówi w wideo, że dzięki temu będziemy mogli obejrzeć "nieskończoną ilość filmów". Wszystkie programy będą nagrywane w studiu zakonników, które powstało dzięki pomocy widzów kanału Langusta na palmie. Sama internetowa działalność o. Szustaka trwa już kilka dobrych lat, a jego kanał zgromadził ponad 400 tysięcy subskrybentów.

Nowa odsłona portalu dominikanie.pl. który ma się stać "katolickim Netfliksem", ruszy już 6 stycznia 2019 roku.

  

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale