21.10.2019 16:24

Olivia Colman błyszczy jako Elżbieta II w pełnym zwiastunie 3. sezonu "The Crown"

W sieci zadebiutował pełny zwiastun 3. sezonu "The Crown". Jak prezentuje się nowa obsada?

Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "The Crown"/ Netflix
Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "The Crown"/ Netflix

Już wkrótce zadebiutuje 3. sezon "The Crown". Po enigmatycznych teaserach i zniewalających zdjęciach promocyjnych, przyszedł czas na pełny zwiastun produkcji. Jak prezentuje się nowa obsada serialu? Co zobaczymy w nadchodzących odcinkach?

"The Crown" - pełny zwiastun 3. sezonu

Pełny zwiastun 3. sezonu "The Crown" prezentuje się następująco:

W nadchodzących odcinkach akcja serialu przeniesie się do przełomu lat 60. i 70. XX wieku . Będziemy świadkami zmian zachodzących w Wielkiej Brytanii i tego, jak radzi sobie z nimi rodzina królewska. Przyjdzie nam również zobaczyć rozwój romansu księżniczki Małgorzaty i Roddy'ego Llewellyna oraz rosnącą popularność Margaret Thatcher, w którą w 4. sezonie wcieli się Gillian Anderson.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Helena Bonham Carter twierdzi, że rozmawiała ze zmarłą księżniczką Małgorzatą za pomocą medium

Premiera 3. sezonu "The Crown" odbędzie się 17 listopada 2019 roku na platformie Netflix. W tym sezonie wystąpią między innymi Olivia Colman jako Królowa Elżbieta II, Tobias Menzies jako Książę Filip, Helena Bonham Carter jako Księżniczka Małgorzata, Ben Daniels jako Tony Armstrong-Jones, Josh O'Connor jako Książę Karol, Erin Doherty jako Księżniczka Anna, Marion Bailey jako Królowa Matka oraz Jason Watkins jako Premier Wielkiej Brytanii, Harold Wilson.  

Zobacz też: Top 40 najlepszych seriali kostiumowych w dziejach

Tagi: News Seriale Zwiastuny Netflix The Crown