„Opowieść podręcznej 2”: zobacz, co czeka kobiety w pełnym zwiastunie 2. sezonu serialu

Natalia Hluzow
29.03.2018 11:58
„Opowieść podręcznej 2”: zobacz, co czeka kobiety w pełnym zwiastunie 2. sezonu serialu Fot. kadr z wideo

Serwis Hulu zaprezentował ostateczny zwiastun 2. sezonu „Opowieść podręcznej”. Co spotka bohaterki w nadchodzących odcinkach?

„Opowieść podręcznej” oparta na powieści Margaret Atwood już niebawem powróci na mały ekran. Obsypany nagrodami pierwszy sezon bardzo wysoko ustawił poprzeczkę przed kolejnymi odsłonami serialu. Na szczęście, pierwszy pełny zwiastun nowych odcinków, podobnie jak zaprezentowane już wcześniej teasery „Opowieść podręcznej 2”, utwierdza w przekonaniu, że twórcy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania.

„Opowieść podręcznej 2” – pełny zwiastun

W pełnym zwiastunie 2. sezonu, który pojawił się 28 marca 2018, a więc niecały miesiąc przed premierą, po raz pierwszy otrzymujemy wgląd w wydarzenia, które zostaną przedstawione w nowych odcinkach. Podczas gdy June będzie walczyć o swoją wolność, państwo Waterford znajdą się w niewygodnym położeniu jako przedstawiciele rasy panów z Gilead, którzy pozwolili zbiec swojej podręcznej. Trailer ukazuje także trudny los kobiet zesłanych do Kolonii, wśród których znalazły się m.in. Emily i Janine; porusza wątek Moiry i męża June będących uchodźcami w Kanadzie oraz po raz pierwszy prezentuje nową postać graną przez Marisę Tomei. Całość okraszona jest zachwycającymi zdjęciami Colina Watkinsona, co dodatkowo podnosi wartość serialu.

„Opowieść podręcznej 2” – kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu została zapowiedziana przez platformę Hulu na 25 kwietnia 2018. „Opowieść podręcznej 2” ma liczyć 13 odcinków. W Polsce serial ponownie udostępni platforma Showmax - równocześnie z premierą w USA. Oznacza to, że w związku z różnicami w czasie, pierwszy epizod zobaczymy 26 kwietnia 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.