10.07.2018 11:06

„Orange is the New Black”: zwiastun, plakat i zdjęcia z 6. sezonu

Netflix zrobił wspaniały prezent wszystkim fanom „Orange is the New Black” i udostępnił cały pakiet materiałów promujących 6. sezon serialu.

Orange is the new black 6
foto: materiały prasowe Netflix

Dziewczyny z Litchfield wracają, jednak już nie do placówki, w której zdążyły się zadomowić, lecz do o wiele mniej przyjaznego miejsca. Bo buncie wznieconym i stłumionym w 5. sezonie serialu, bohaterki „Orange is the New Black” trafiły do maksa, gdzie czekają je drastyczne zmiany. Będą musiały zawiązać nowe sojusze i unikać nowych wrogów, jednocześnie starając się utrzymać dawne przyjaźnie. Jak zmieniło je więzienie o zaostrzonym rygorze, możecie zobaczyć w poniższej galerii:

„Orange is the New Black 6” – zwiastun

W trailerze również od pierwszych sekund możemy dostrzec, że maks dał się bohaterkom we znaki. Przy tym, w jakich warunkach przyszło im teraz żyć, Litchfield wydaje się ciepłą i spokojną oazą. Zwiastun nakreśla również wątek przesłuchań, które będą toczyły się w nowym sezonie oraz zadaje bardzo istotne pytanie – gdzie jest Alex?

Choć Piper, Red, Lornę, Nicky, Glorię, Marię, Taystee, Suzanne i resztę przeniesiono do innej placówki, w zwiastunie pojawia się też Joseph Caputo. Czy będzie chciał spłacić swój dług i pomoże byłym więźniarkom Litchfield? Przekonamy się już 27 lipca 2018 roku. Wszystkie odcinki „Orange is the New Black 6” będą dostępne na platformie Netflix. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Zwiastuny Orange Is The New Black Netflix