29.07.2019 14:32

Orlando Bloom powróci jako Legolas? Aktor skomenował tę kwestię

Legolas to z pewnością najpopularniejsza rola w karierze Olando Blooma. Czy aktor powróci do roli blondwłosego Elfa?

Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Foto: materiały prasowe New Line Cinema

Orlando Bloom jako Legolas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci oryginalnej trylogii "Władcy Pierścieni". Czy teraz, gdy powstaje serialowy prequel, istnieje szansa, że aktor powróci do roli? Orlando skomentował tę kwestię.

Orlando Bloom powróci jako Legolas?

Akcja serialowego "Władcy Pierścieni" od Amazona rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Przyjdzie nam bowiem zobaczyć wydarzenia, do których doszło w Drugiej Erze, czyli między innymi wykucie Pierścieni Władzy. Choć serial ma być prequelem, fani zastanawiają się, czy jest szansa, że pojawi się w nim Legolas. Biorąc pod uwagę długość życia Elfów, taki scenariusz byłby całkiem możliwy. Do tych spekulacji odniósł się odtwórca roli Legolasa, Orlando Bloom. Aktor przyznał, że z chęcią powróciłby do Śródziemia, jednak jest zwyczajnie za stary.

"

Lubię myśleć o sobie jako o kimś ponadczasowym, jednak nie mam pojęcia, jak niby miałbym się wpasować w ten świat. Jeśli chodzi o Legolasa, to myślę, że rozejrzą się raczej za jakimś 19-latkiem, który byłby gotowy przejąć tę rolę. "

Obsada serialowego "Władcy Pierśnieni" owiana jest na ten moment tajemnicą. Poznaliśmy dopiero jedno nazwisko oraz listę twórców produkcji. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej w 2021 roku

Zobacz też: W serialowym "Władcy Pierścieni" zobaczymy zupełnie nową krainę

Tagi: Duperele Seriale Władca Pierścieni