Oryginalna i nowa wersja "Plotkary" pojawią się na HBO GO. Znamy datę premiery

15.09.2021 15:12
Oryginalna i nowa wersja "Plotkary" pojawią się na HBO GO. Znamy datę premiery Fot. materiały prasowe/HBO

Serial Max Original "Plotkara" będzie miał swoją premierę w Polsce w HBO GO. Razem z nowym serialem do serwisu dodane zostaną także wszystkie sezony kultowej wersji przed kilkunastu lat.

Plotkara - nowa i stara wersja serialu pojawi się na HBO GO

Nowa "Plotkara" to serial Max Original, za który odpowiada Joshua Safran - scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat. Produkcja to kontynuacja tego kultowego już klasyka.

Polecamy

Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie - dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji - śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych.

Nowa produkcja przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku.  

Serial Max Original oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Polecamy

Serial Plotkara wyprodukowany został przez Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Studios. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Joshua Safran z Random Acts. 

Premiera pierwszej części nowej "Plotkary" (2021) zaplanowana została w HBO GO na 26 października 2021 roku. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej oryginalnej wersji serialu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.