26.10.2018 14:46

Oryginalni Młodzi Tytani powrócą w "Teen Titans Go! vs Teen Titans"

Fani nareszcie doczekali się powrotu Młodych Tytanów. Bohaterowie nie dostaną jednak swojego serialu, ani nawet filmu. Zmierzą się za to z członkami drużyny znanej z "Teen Titans Go!".

Teen Titans
foto: kadr z wideo

Powrót oryginalnych Młodych Tytanów został zapowiedziany w scenie po napisach filmu "Teen Titans Go! to the Movies", który zebrał dobre oceny od krytyków i osiągnął całkiem spory sukces komercyjny. Twórcy słowa dotrzymali i pod koniec października 2018 roku oficjalnie zapowiedziano crossover między obydwoma drużynami Młodych Tytanów. 

Szykuje się zatem pojedynek między dwiema zgoła innymi drużynami złożonymi z młodych superbohaterów. Pierwszy teaser nie pokazuje nam żadnych scen z odcinka i jest jedynie zapowiedzią, że coś takiego faktycznie powstaje:

Młodzi Tytani powracają

Niestety nie wiemy, czym na dobrą sprawę będzie projekt "Teen Titans Go! vs Teen Titans". W komentarzach na Youtube możemy znaleźć kilka ciekawych teorii dotyczących produkcji - niektórzy twierdzą, że może to być pełen sezon, który połączy produkcje w jedno. W końcu obydwa programy doczekały się już 5 pełnych serii. Może twórcy chcą połączyć te uniwersa? Drugą opcją jest odcinek specjalny - być może "Teen Titans Go! vs Teen Titans" będzie zapowiedzią dwóch oddzielnych seriali. 

Istnieje też możliwość, że produkcja będzie animowanym filmem pełnometrażowym, takim jak "Teen Titans Go! to the Movies". DC lubi filmy, w których herosi stają sobie naprzeciwko (przykładami mogą być "Justice League vs Teen Titans" i "Batman vs Robin"). Warner Bros. potwierdziło na razie, że projekt naprawdę powstaje. Firma zapowiedziała także, że premiera "Teen Titans Go! vs Teen Titans" odbędzie się w 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Teen Titans Teen Titans Go!