Oto pierwszy zwiastun nowego "He-Mana i Władców wszechświata" od Kevina Smitha

11.06.2021 11:26
Oto pierwszy zwiastun nowego "He-Mana i Władców wszechświata" od Kevina Smitha Fot. materiały prasowe/Netflix

He-Man powraca i wygląda jeszcze bardziej muskularnie, niż zwykle. Zobaczcie nowy zwiastun serialu "Władcy wszechświata: Objawienie".

He-Man i Władcy wszechświata powracają w nowym serialu

Wojna o Eternię osiąga swoje apogeum w nowatorskim, pełnym akcji serialu animowanym "Władcy wszechświata: Objawienie" rozpoczynającym się w momencie, w którym rozstaliśmy się z legendarnymi postaciami kilkadziesiąt lat temu.

Polecamy

W następstwie katastroficznej bitwy między He-Manem a Szkieletorem, Eternia pogrążyła się w chaosie, a strażnicy Posępnego Czerepu rozpierzchli się. Po tym, jak tajemnice rozłączyły bohaterów na całe dziesięciolecia, przed Teelą stoi prawdziwe wyzwanie: musi ich zjednoczyć i rozwikłać sekret zaginionego miecza, aby zdążyć odbudować Eternię i nie dopuścić do unicestwienia wszechświata.

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Władcy wszechświata: Objawienie". Możecie go zobaczyć poniżej:

Polecamy

Największym zaskoczeniem jest angaż dwóch aktorów, którzy występowali w kultowym serialu animowanym "Batman". Mowa o znanym z "Gwiezdnych Wojen" Marku Hamillu, który użyczał głosu Jokerowi oraz Kevinie Conroyu, wcielającym się w Mrocznego Rycerza. Hamill zagra samego Szkieletora, natomiast Conroy zostanie Wodnikiem. 

Na liście płac pojawi się również znana z roli Cersei Lannister z "Gry o tron" Lena Headey, której głosem przemówi Wiedźma. W serialu usłyszymy również Sarah Michelle Gellar z serialu "Buffy: Postrach wampirów", wcielającą się w Teelę. He-Mana zagra natomiast Chris Wood.

Pierwsza odsłona serialu (5 odcinków) pojawi się na Netfliksie już 23 lipca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.