Oto zwiastun serialu "The Book of Boba Fett". Wygląda jak film gangsterski w kosmosie

02.11.2021 09:59
Oto zwiastun serialu "The Book of Boba Fett". Wygląda jak film gangsterski w kosmosie Fot. materiały prasowe/Disney+

Stało się - w tym roku zamiast 3. sezonu "The Mandalorian", Disney+ zaprezentuje pierwszy ze spin-offów serialu w postaci "The Book of Boba Fett".

The Book of Boba Fett - oto zwiastun produkcji

Każda galaktyka ma swoje podziemie - to właśnie ten element świata "Gwiezdnych wojen" poznamy w nadchodzącym serialu "The Book of Boba Fett". Istnienie produkcji potwierdzono w zeszłym roku, w scenie po napisach końcowych 2. sezonu "The Mandalorian". Teraz nareszcie mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun dzieła z Temuerą Morrisonem w roli głównej.

Polecamy

Ten zapowiada nam gangsterską podróż po podziemiu galaktyki, podczas której Boba Fett i jego prawa ręka Fennec Shand przemierzają tereny należące niegdyś do Jabby i starają się zjednoczyć swoje "królestwo". Za reżyserię kilku odcinków odpowiada Robert Rodriguez, który jest również producentem wykonawczym serii (wraz z Dave'em Filonim i Jonem Favreu, czyli twórcami "The Mandalorian").

Poniżej możecie zobaczyć wideo:

Polecamy

Wiedzieliśmy już, że powstaną co najmniej dwa spin-offy "The Mandalorian" w postaci "Rangers of the New Republic" i "Ahsoki Tano" - te potwierdziła Kathleen Kennedy podczas Disney Investors Day 2020.

Jeśli chodzi zaś o datę premiery "The Book of Boba Fett", to produkcja trafi na Disney+ już 29 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.