Oto zwiastun serialu komediowego o piratach. Taika Waititi gra Czarnobrodego

19.01.2022 13:37
Oto zwiastun serialu komediowego o piratach. Taika Waititi gra Czarnobrodego Fot. Zuma / SplashNews.com/East News

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego serialu "Our Flag Means Death" o człowieku, który porzucił luksusowe życie na rzecz piratów.

Oto zwiastun nowego serialu z Taiką Waititim

Waititi zagra legendarnego pirata Czarnobrodego w nadchodzącym serialu "Our Flag Means Death". Główną rolę zagra Rhys Darby, który pracował z Waititim przy "Flight of the Conchords" oraz przy filmie "Co robimy w ukryciu" (Darby grał w obydwóch produkcjach, natomiast Waititi był scenarzystą, reżyserem i producentem projektów).

Polecamy

Scenarzystą, twórcą i producentem nadchodzącego serialu "Our Flag Means Death" jest David Jenkins. Projekt został zamówiony we wrześniu 2020 roku przez HBO Max, a Waititi, Garrett Basch i Dan Galsted będą producentami wykonawczymi serialu. 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącej produkcji:

Polecamy

Serial jest inspirowany prawdziwymi przygodami niejakiego Stede'a Bonneta (Rhys Darby), zamożnego arystokraty, który odpuścił sobie życie w luksusach, aby zostać piratem.

Jenkins skomentował wybranie Waititiego do roli Czarnobrodego w oficjalnym oświadczeniu:

Nasz Czarnobrody jest legendą, kochankiem, wojownikiem, taktycznym geniuszem, poetą i prawdopodobnie klinicznie szalony. Istnieje tylko jedna osoba, która mogłaby zagrać naszego Czarnobrodego. Jesteśmy dumni, że zgodził się przywdziać brodę.

W obsadzie serialu pojawią się również Leslie Jones, Fred Armisen, Kristian Nairn oraz Nathan Foad. Premiera serialu jest planowana na marzec 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.