Pan i Pani Smith powracają! Tym razem jako serial Donalda Glovera i Phoebe Waller-Bridge

13.02.2021 11:02
Pan i Pani Smith powracają! Tym razem jako serial Donalda Glovera i Phoebe Waller-Bridge Fot. Alberto E. Rodriguez/Getty Images/AFP/East News

Glover i Waller-Bridge, czyli duet jednych z najbardziej utalentowanych scenarzystów/aktorów pracujących obecnie w Hollywood, połączy siły, by stworzyć serial na bazie filmu "Pan i Pani Smith".

Twórcy Atlanty i Fleabag stworzą nową wersję "Pana i Pani Smith"

Donald Glover i Phoebe Waller-Bridge stworzą serial "Pan i Pani Smith" dla Amazon Prime Video. Produkcja bazująca na filmie z 2005 roku ma się pojawić w serwisie już w 2022 roku. Glover i Waller-Bridge zagrają tytułowe role, a także będą producentami wykonawczymi projektu.

Polecamy

Oficjalne potwierdzenie serialu nadeszło z Instagrama, gdzie duet podzielił się krótkimi nagraniami, w których próbuje tańczyć, czy uwodząco pozować we framudze drzwi. Wieści o projekcie zdradziła również szefowa Amazon Prime Video, Jennifer Salke, która napisała:

To jest drużyna gwiazd! Donald i Phoebe to absolutny top jeśli chodzi o aktorów i ludzi z kreatywnymi umysłami na świecie. To jest niesamowite, że będziemy mogli pokazać światu współpracę takich dwóch sił naturalnych. "Pan i Pani Smith" to ikoniczna marka i jesteśmy ciekawi, jak Donald i Phoebe uczynią ją swoją własną.

Polecamy

Serial "Pan i Pani Smith" nie będzie pierwszym projektem dla Amazona ani Glovera, ani Waller-Bridge - obydwoje zdążyli już zrobić inne produkcje. Glover zaprezentował "Guava Island" z Rihanną w roli głównej, natomiast Waller-Bridge stworzyła dla Amazona "Fleabag", niezwykle popularny i doceniany serial komediowy z nią w roli głównej.

Film z 2005 roku był wyreżyserowany przez Douga Limana, a w głównych rolach wystąpili Brad Pitt i Angelina Jolie. Produkcja okazała się być ogromnym hitem i przyniosła przychody rzędu ponad 500 milionów dolarów ze sprzedaży biletów. Projekt o tym samym tytule zrealizował również sam Alfred Hitchcock. W jego "Panu i Pani Smith" z 1941 roku wystąpili Robert Montgomery i Carole Lombard. 

Glover i Waller-Bridge współpracowali już przy filmie "Solo: A Star Wars Story", gdzie wcielali się w kolejno Lando Calrissiana i droida L3-37. Wspomniany serial "Pan i Pani Smith" zadebiutuje w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.