Paul Bettany nie może przestać mówić o penisie Visiona z "WandaVision". Czy postać zobaczymy nago w serialu?

27.01.2021 15:00
Paul Bettany nie może przestać mówić o penisie Visiona z "WandaVision". Czy postać zobaczymy nago w serialu? Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/East News

"WandaVision" zadebiutował na łamach Disney+ w połowie stycznia 2021 roku i zaskoczył fanów Marvela swoją nietypową (jak na produkcje o superbohaterach), sitcomową konwencją.

WandaVision - Paul Bettany nie może przestać gadać o prywatnych miejscach Visiona

Zamieszanie wokół serialu "WandaVision" jest całkowicie zrozumiałe - w końcu to pierwsza od półtora roku produkcja Marvel Studios, a przy okazji debiutancki serial aktorski ze świata MCU. W rozgłosie niewątpliwie pomagają też tematy poruszane przez dziennikarzy i aktorów przy okazji premiery tego dzieła.

Polecamy

Mnóstwo reporterów pyta bowiem Paula Bettany'ego (odtwórcę Visiona) o przyrodzenie superbohatera. Ten od tematu nie ucieka i chętnie odpowiada na mniej i bardziej absurdalne pytania o genitalia Visiona.

Bettany niedawno wystąpił w programie "Lights, Camera, Pod", w którym opowiedział, że początkowo Vision miał się pojawić w "Avengers: Czas Ultrona" z członkiem na wierzchu i dopiero potem się ubrać. 

Wiem, że podobno Joss Whedon bardzo, ale to bardzo chciał mieć taką wersję, kiedy Vision dopiero się rodzi, zanim się ubiera. Mówił: "On musi mieć penisa". I wszyscy - Kevin Feige, [producent] Louis D'Esposito, wszyscy mówili mu: "No nie wiemy Joss... Znaczy no, nie jesteśmy pewni". Joss nie dawał za wygraną: "Musi go mieć. Chcę zobaczyć jakieś rysunki".

Zobacz także

Temat jednak upadł, gdy reżyser Joss Whedon zobaczył wstępne szkice koncepcyjne:

No więc je zrobili. Miał potem całą ścianę ozdobioną zdjęciami Visiona z fioletowymi penisami. W końcu dał za wygraną i stwierdził, że "ludzie nie muszą tego widzieć".

W wywiadzie z Joshem Horowitzem z MTV wyjaśnił jednak, że w "WandaVision" nie pojawi się żadna nagość i zazdrości tego aspektu serialowi "Watchmen", ponieważ program HBO nie miał problemu z pokazywaniem doktora Manhattana w pełnej krasie. Dodał również, że penis Visiona jest koloru jego ciała i "potrafi zmieniać swoją gęstość", co aktor skwitował rubasznym uśmieszkiem.

Serial "WandaVision" jest dostępny na Disney+. Zadebiutował 15 stycznia 2021 roku, a nowe odcinki pojawiają się w serwisie w piątki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.