Paul Bettany nie może przestać mówić o penisie Visiona z "WandaVision". Czy postać zobaczymy nago w serialu?

27.01.2021 15:00
Paul Bettany nie może przestać mówić o penisie Visiona z "WandaVision". Czy postać zobaczymy nago w serialu? Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/East News

"WandaVision" zadebiutował na łamach Disney+ w połowie stycznia 2021 roku i zaskoczył fanów Marvela swoją nietypową (jak na produkcje o superbohaterach), sitcomową konwencją.

WandaVision - Paul Bettany nie może przestać gadać o prywatnych miejscach Visiona

Zamieszanie wokół serialu "WandaVision" jest całkowicie zrozumiałe - w końcu to pierwsza od półtora roku produkcja Marvel Studios, a przy okazji debiutancki serial aktorski ze świata MCU. W rozgłosie niewątpliwie pomagają też tematy poruszane przez dziennikarzy i aktorów przy okazji premiery tego dzieła.

Polecamy

Mnóstwo reporterów pyta bowiem Paula Bettany'ego (odtwórcę Visiona) o przyrodzenie superbohatera. Ten od tematu nie ucieka i chętnie odpowiada na mniej i bardziej absurdalne pytania o genitalia Visiona.

Bettany niedawno wystąpił w programie "Lights, Camera, Pod", w którym opowiedział, że początkowo Vision miał się pojawić w "Avengers: Czas Ultrona" z członkiem na wierzchu i dopiero potem się ubrać. 

Wiem, że podobno Joss Whedon bardzo, ale to bardzo chciał mieć taką wersję, kiedy Vision dopiero się rodzi, zanim się ubiera. Mówił: "On musi mieć penisa". I wszyscy - Kevin Feige, [producent] Louis D'Esposito, wszyscy mówili mu: "No nie wiemy Joss... Znaczy no, nie jesteśmy pewni". Joss nie dawał za wygraną: "Musi go mieć. Chcę zobaczyć jakieś rysunki".

Zobacz także

Temat jednak upadł, gdy reżyser Joss Whedon zobaczył wstępne szkice koncepcyjne:

No więc je zrobili. Miał potem całą ścianę ozdobioną zdjęciami Visiona z fioletowymi penisami. W końcu dał za wygraną i stwierdził, że "ludzie nie muszą tego widzieć".

W wywiadzie z Joshem Horowitzem z MTV wyjaśnił jednak, że w "WandaVision" nie pojawi się żadna nagość i zazdrości tego aspektu serialowi "Watchmen", ponieważ program HBO nie miał problemu z pokazywaniem doktora Manhattana w pełnej krasie. Dodał również, że penis Visiona jest koloru jego ciała i "potrafi zmieniać swoją gęstość", co aktor skwitował rubasznym uśmieszkiem.

Serial "WandaVision" jest dostępny na Disney+. Zadebiutował 15 stycznia 2021 roku, a nowe odcinki pojawiają się w serwisie w piątki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.