Paweł Małaszyński jak Sherlock Holmes w „Pięknej epoce”
Robert Skowronski
05.10.2016 10:01
Paweł Małaszyński jak Sherlock Holmes w „Pięknej epoce” Fot. REPORTER / East News

TVN poszerzy swoją ramówkę o nowy serial historyczno-kryminalny, którego gwiazdą będzie Paweł Małaszyński. Poznajcie szczegóły nadchodzącej produkcji.

Całość ma się nazywać „La Belle Epoque” i będzie to rzecz o zbrodniach z przełomu XIX i XX wieku. Każdy odcinek ma stanowić odrębną całość, akcja ma się zaś rozgrywać w Krakowie, choć plan zdjęciowy zawita także do Warszawy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zobaczymy na ekranie m.in. strategie stosowane w kryminalistyce w początkach jej rozwoju.

W głównych rolach wystąpią m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka oraz Olaf Lubaszenko. Serial będzie się składał z 10 odcinków, które mają zadebiutować na antenie TVN-u wiosną 2017 roku. Producentem jest firma Akson Studio, będąca jednocześnie pomysłodawcą serii.

Na Instagramie można znaleźć garść zdjęć z planu zdjęciowego. Ukazują one przybliżony obraz tego z czym będziemy mieli do czynienia:

2
3
1

Projekt został zapowiedziany już wcześniej przez Pawła Małaszyńskiego:

Dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak, podczas festiwalu filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym również udzielił wypowiedzi, w której zapowiedział „La Belle Epoque”:

Przygotowujemy się do kręcenia nowego serialu historycznego. Zdjęcia będą realizowane jesienią w Krakowie. Wszystko po to, by serial trafił na antenę wiosną 2017 roku.

Stacja zapowiedziała, że produkcja w luźny sposób będzie nawiązywała swoją stylistyką m.in. do opowieści o Sherlocku Holmesie.

Przypominamy, że Paweł Małaszyński to również lider zespołu Cochise. Kapela w 2015 roku wydała album „The sun also rises for unicorns”. Na krążku znalazło się 13 utworów, a na początku września 2015 zespół opublikował klip do utworu „Black Summer”, promującego album. Mogliśmy także zobaczyć teledysk do numeru „The boy who lived before” wyreżyserowanego przez Laurę Kielar.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.