20.09.2019 13:02

"Peaky Blinders" - Netflix udostępnił zwiastun 5. sezonu. Kiedy premiera?

Serial BBC w Polsce jest emitowany na Netfliksie i platforma streamingowa udostępniła właśnie zwiastun najnowszych odcinków "Peaky Blinders". Wiemy też, kiedy produkcja zadebiutuje w Polsce.

Peaky Blinders
foto: materiały prasowe/BBC/Netflix

Najnowszy sezon "Peaky Blinders" zadebiutował w sierpniu 2019 roku na BBC, ale reszta świata musi się jeszcze chwilę wstrzymać z obejrzeniem nowych odcinków. Te pojawią się na Netfliksie dopiero 4 października 2019 roku. Z tej okazji platforma streamingowa opublikowała nowy zwiastun 5. sezonu, który nieco lepiej zarysowuje nam nadchodzące przygody rodziny Shelbych, niż ten, którym podzieliło się BBC.

Peaky Blinders - Netflix pokazał zwiastun 5. sezonu

Zobaczcie więc, co zobaczymy w 5. sezonie "Peaky Blinders":

Karl Shiels Peaky Blinders
Karl Shiels Peaky Blinders
Przeczytaj także Nie żyje aktor znany z serialu "Peaky Blinders"

Oprócz tego Netflix podzielił się krótkim, ale bardzo konkretnym opisem fabuły 5. sezonu "Peaky Blinders":

"

Rodzina Shelbych walczy z Wielką Depresją z 1929 roku, a Tommy musi się zmierzyć z nowymi zagrożeniami dla swojej władzy ze strony młodszych członków rodziny i faszystowskich rywali. "

Wśród nowych członków obsady pojawią się Aidan Gillen (Littlefinger w "Grze o tron"), Sam Claflin i Anya Taylor-Joy, gwiazda "Split" M Night. Shyamalana. Oprócz tego w 5. sezonie "Peaky Blinders" wystąpią: Brian Gleeson ("Hellboy"), Kate Dickie ("Gra o tron") oraz Emmett J. Scanlan (Lobo w "Kryptonie").

Zobacz także: Netflix na październik 2019. Znamy listę premier

Tagi: Seriale Netflix