16.09.2019 16:21

Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Pedro Pascal, gwiazda serialu "The Mandalorian", początkowo myślał, że ogrywaną przez niego postacią jest słynny Boba Fett.

Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News

"The Mandalorian", czyli aktorski serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen", zadebiutuje już tej jesieni. Gdy ogłoszono powstanie produkcji, wielu fanów żywiło przekonanie, że głównym bohaterem będzie słynny łowca nagród Boba Fett. Jak się okazuje, fani nie byli w tej myśli odosobnieni.

Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Pedro Pascal ("Gra o tron", "Narcos") jest odtwórcą głównej roli w serialu. W jednym z ostatnich wywiadów aktor przyznał, że początkowo był przekonany, że odgrywaną przez niego postacią jest Boba Fett.

"

Spotkaliśmy się w biurze Jona [Favreau - przyp. red.], które całe pokryte było grafikami koncepcyjnymi z tą postacią - z miejsca rzuciła mi się w oczy, bo wyglądała jak Boba Fett. Pomyślałem sobie - "Super, w końcu opowiedzą historię tego bohatera". Jon opowiadał o klimacie serialu, jego wydźwięku. Pomyślałem, że to niesamowite i spytałem w końcu: "Dobra, to kogo mam zagrać?", a on na to "Mandaloriana". Wtedy ja: "ŻE CO?! Zagram Bobę Fetta?!", a Jon: "Nie. To nie jest Boba Fett. To Mandalorian". "

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo

Trzeba przyznać, że te przypuszczenia nie wzięły się znikąd. Bohater, w którego wciela się Pascal również jest łowcą nagród i nosi nawet hełm podobny do ulubieńca fanów.

Zobacz też: "The Mandalorian": Nowe zdjęcie przedstawia parę klasycznych kosmitów z "Gwiezdnych Wojen"

Oprócz Pedro Pascala, w serialu "The Mandalorian" wystąpią między innymi Gina Carano, Carl Weathers, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte. Serial zadebiutuje 12 listopada 2019 roku na platformie Disney Plus.

Zobacz też: Wyciekł 7-minutowy fragment serialu "The Mandalorian"

Tagi: News Seriale Disney Star Wars The Mandalorian Disney Plus