Phoebe Waller-Bridge odeszła z obsady "Pana i Pani Smith" z Donaldem Gloverem. Co było powodem decyzji?

07.09.2021 11:36
Phoebe Waller-Bridge odeszła z obsady "Pana i Pani Smith" z Donaldem Gloverem. Co było powodem decyzji? Fot. Invision/Invision/East News

Smutne wieści. Duet Waller-Bridge i Glover nie pojawi się na ekranach telewizorów w 2022 roku. Gwiazda i twórczyni "Fleabag" postanowiła odejść z projektu "Pan i Pani Smith", inspirowanego filmem z Angeliną Jolie i Bradem Pittem w rolach głównych.

Phoebe Waller-Bridge odeszła z serialu Pan i Pani Smith

Phoebe Waller-Bridge opuściła obsadę serialu "Pan i Pani Smith", w którym miała wystąpić w jednej z tytułowych ról naprzeciwko Donalda Glovera. Jak podaje portal Deadline, decyzja była spowodowana kreatywnymi różnicami między głównymi aktorami.

Polecamy

Amazon podobno zaczął już szukać aktorki, która zmieni Waller-Bridge w głównej roli kobiecej. Obecnie trwają również prace nad scenariuszem. Glover nadal pełni rolę głównego bohatera, a także współtwórcy serialu i producenta wykonawczego.

Szkoda, ponieważ duet Waller-Bridge i Glover pokazał już, że ma chemię w filmie "Solo: A Star Wars Story", a twórcy przyjaźnią się prywatnie. Według Deadline ich relacja prywatna nie ucierpiała z powodu opisywanych różnic kreatywnych.

Polecamy

Serial ma być rebootem komedii akcji Douga Limana o tym samym tytule. Główne role zagrali Brad Pitt i Angelina Jolie, a fabuła opowiadała o tytułowym małżeństwie, które jest znudzone swoimi życiami. Nagle okazuje się, że oboje są płatnymi zabójcami i zostali zatrudnieni do zabicia siebie nawzajem.

Warto zauważyć, że Glover i Waller-Bridge nadal są powiązani umowami z Amazonem. Dlatego możemy się spodziewać, że jeszcze kiedyś coś razem stworzą. Na razie twórcy nie skomentowali całej sytuacji. 

Wspomniany serial "Pan i Pani Smith" nadal ma zadebiutować w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.