30.08.2019 16:38

Pierwsza zapowiedź 2. sezonu "Castle Rock". Poznaliśmy datę premiery

Ruszyła promocja 2. sezonu "Castle Rock". Platforma Hulu podzieliła się pierwszym teaserem, zdradzając również datę premiery.

Foto: materiały prasowe Hulu
Foto: materiały prasowe Hulu

Platforma Hulu zaprezentowała zapowiedź 2. sezonu "Castle Rock". Co nas czeka w nowej serii i kiedy ukażą się odcinki?

"Castle Rock" - znamy premierę 2. sezonu

"Castle Rock" to serial grozy będący hołdem dla twórczości Stephena Kinga. Pierwszy sezon produkcji zaskarbił sobie sympatię widzów, dlatego wiele osób już nie może się doczekać kolejnych odcinków. Wygląda na to, że czas oczekiwania potrwa jeszcze tylko dwa miesiące, bo pierwszy odcinek 2. sezonu "Castle Rock" ukaże się już 23 października 2019 roku.

Carrie (1976)
Carrie (1976)
Przeczytaj także Czy Carrie przeżyła i mieszka w Castle Rock? Interesująca teoria spiskowa fanów twórczości Stephena Kinga

Drugi sezon liczył będzie 10 odcinków i bardzo możliwe, że - jak w przypadku 1. serii - będzie dostępny na platformie HBO GO. Jako, że "Castle Rock" jest serialem antologicznym, w 2. sezonie poznamy zupełnie nową historię, która nawiązywać ma do powieści "Misery". Zmieni się też obsada. Niestety, nie będzie nam już dane podziwiać fenomenalnych Billa Skarsgårda i Sissy Spacek. W 2. sezonie "Castle Rock" wystąpią: Lizzy Caplan, Tim Robbins, Elsie Fisher, Garrett Hedlund, Barkhad Abdi, Yusra Warsama, Matthew Alan, Robin Weigert, Sarah Gadon, Alison Wright i Greg Grunberg.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali grozy

Tagi: News Seriale Stephen King