Pierwsza zapowiedź serialu Netfliksa z Joanną Kulig. O czym jest "The Eddy"?

28.02.2020 09:23
Pierwsza zapowiedź serialu Netfliksa z Joanną Kulig. O czym jest "The Eddy"? Fot. materiały promocyjne/Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy teaser serialu Damiena Chazelle’a "The Eddy", w którym wystąpiła Joanna Kulig. Kiedy premiera?

Dobra passa Joanny Kulig wciąż trwa. Aktorka odniosła ogromny sukces po "Zimnej wojnie" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego i została dostrzeżona przez zagranicznych twórców. Z tego powodu wystąpiła w najnowszej produkcji Damiena Chazelle’a - miniserialu Netfliksa pod tytułem "The Eddy". Platfroma zaprezentowała pierwszy teaser nadchodzącego tytułu. 

"The Eddy" - Joanna Kulig w nowym serialu Netfliksa

Nowe dzieło twórcy "La La Land" to ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netfliksa, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża. Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) - piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Jak prezentuje się pierwszy teaser serialu "The Eddy"?

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a ("National Treasure") i sześciokrotnego zdobywcy Grammy, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy - Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes.

odpowiadają Fot. foto: materiał promocyjny/Netfflix

Za reżyserię oprócz nagrodzonego Oscarem Damiena Chazelle'a odpowiadają laureat Emmy Alan Poul ("Opowieści z San Francisco"), Houda Benyamina ("W pogoni za marzeniami") i Laïla Marrakchi ("Le Bureau des Légendes"). 

Przeczytaj także

"The Eddy" - kiedy premiera?

Serial w całości trafi na platformę Netflix już 8 maja 2020 roku. Tego samego dnia wytwórnia Arista Records udostępni oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu. Pierwszy oficjalny pokaz serialu odbył się w obecności twórców i obsady, między innymi Joanny Kulig, Andrégo Hollanda i Amandli Stenberg podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Przeczytaj także

Zobacz też: Marcin Dorociński gwiazdą amerykańskiego serialu Netfliksa 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.