Pierwszy teaser nowego spin-offa "The Walking Dead". Co wiemy o serialu?

30.07.2019 10:50
Foto: materiały prasowe AMC|undefined Fot. materiały prasowe AMC

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego serialu z uniwersum "The Walking Dead". Oto wszystko, co wiemy o produkcji.

Otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź nowego spin-offa "The Walking Dead". Choć teaser jest nieco enigmatyczny, ujawniono sporo informacji związanych z produkcją. Znamy już główną obsadę, zarys osi fabularnej oraz przybliżoną datę premiery. Czym trzeci serial z uniwersum "The Walking Dead" różnić się będzie od poprzedników?

Drugi spin-off "The Walking Dead" - teaser

Pierwsza zapowiedź kolejnego serialu z uniwersum "The Walking Dead" przedstawia przede wszystkim twarze głównych bohaterów. Jak możemy zauważyć, będą to wyłącznie młode osoby. Obiecują nam oni, że w produkcji zobaczymy inne miejsca i społeczności, które zmagają się z pandemią zombie.

Drugi spin-off "The Walking Dead" - obsada i twórcy

Za powstanie drugiego spin-offa "The Walking Dead" odpowiadają były showrunner oryginalnej produkcji - Scott Gimple, oraz Matthew Negrete. Do głównej obsady serialu należą: Aliyah Royale jako Iris, Annet Mahendru jako Huck, Alexa Mansour jako Hope, Nicolas Cantu jako Elton i Hal Cumpston jako Silas.

Przeczytaj także

Drugi spin-off "The Walking Dead" - fabuła

Trzeci serial z uniwersum TWD przedstawiać będzie perypetie młodych bohaterów, należących do pierwszego pokolenia wychowanego po upadku cywilizacji. Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego, Scott Gimple obiecał, że czeka nas serial zupełnie inny to, co do tej pory widzieliśmy w tym uniwersum.

Będzie zupełnie inaczej, niż w przypadku dwóch poprzednich seriali. Staramy się otworzyć na nowe światy "The Walking Dead", zbadać inne rejony i aspekty. Mamy nadzieję, że będą się one wzajemnie uzupełniać.

Uniwersum TWD to jedna wielka tajemnica. Przez te wszystkie lata widzieliśmy zaledwie niewielki wycinek tego świata. A cały ten wielki świat wciąż czeka na odkrycie. Tą wielką tajemnicą jest fakt, że przez cały ten czas gdzieś indziej funkcjonowały inne cywilizacje, które przetrwały apokalipsę. Zapowiedzi tego widzieliśmy już w 7. sezonie "The Walking Dead" oraz w 5. "Fear The Walking Dead". Teraz pokażemy ten świat w innych produkcjach.

Drugi spin-off "The Walking Dead" - data premiery

Zdjęcia do drugiego spin-offa "The Walking Dead" ruszają pod koniec lipca w Richmond, Virginia i potrwają do listopada. Pierwszy odcinek serialu ukaże się wiosną 2020 roku. Zgodnie ze słowami szefa ramówki AMC, Davida Maddena, trzeci z seriali będzie prawdopodobnie pierwszym bez "The Walking Dead" w tytule.

Zobacz też: Koniec "The Walking Dead". Twórca Robert Kirkman zdradził datę zakończenia serii

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.