Pierwszy teaser nowego spin-offa "The Walking Dead". Co wiemy o serialu?

30.07.2019 10:50
Pierwszy teaser nowego spin-offa "The Walking Dead". Co wiemy o serialu? Fot. materiały prasowe AMC

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego serialu z uniwersum "The Walking Dead". Oto wszystko, co wiemy o produkcji.

Otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź nowego spin-offa "The Walking Dead". Choć teaser jest nieco enigmatyczny, ujawniono sporo informacji związanych z produkcją. Znamy już główną obsadę, zarys osi fabularnej oraz przybliżoną datę premiery. Czym trzeci serial z uniwersum "The Walking Dead" różnić się będzie od poprzedników?

Drugi spin-off "The Walking Dead" - teaser

Pierwsza zapowiedź kolejnego serialu z uniwersum "The Walking Dead" przedstawia przede wszystkim twarze głównych bohaterów. Jak możemy zauważyć, będą to wyłącznie młode osoby. Obiecują nam oni, że w produkcji zobaczymy inne miejsca i społeczności, które zmagają się z pandemią zombie.

Drugi spin-off "The Walking Dead" - obsada i twórcy

Za powstanie drugiego spin-offa "The Walking Dead" odpowiadają były showrunner oryginalnej produkcji - Scott Gimple, oraz Matthew Negrete. Do głównej obsady serialu należą: Aliyah Royale jako Iris, Annet Mahendru jako Huck, Alexa Mansour jako Hope, Nicolas Cantu jako Elton i Hal Cumpston jako Silas.

Przeczytaj także

Drugi spin-off "The Walking Dead" - fabuła

Trzeci serial z uniwersum TWD przedstawiać będzie perypetie młodych bohaterów, należących do pierwszego pokolenia wychowanego po upadku cywilizacji. Podczas panelu na Comic-Conie w San Diego, Scott Gimple obiecał, że czeka nas serial zupełnie inny to, co do tej pory widzieliśmy w tym uniwersum.

Będzie zupełnie inaczej, niż w przypadku dwóch poprzednich seriali. Staramy się otworzyć na nowe światy "The Walking Dead", zbadać inne rejony i aspekty. Mamy nadzieję, że będą się one wzajemnie uzupełniać.

Uniwersum TWD to jedna wielka tajemnica. Przez te wszystkie lata widzieliśmy zaledwie niewielki wycinek tego świata. A cały ten wielki świat wciąż czeka na odkrycie. Tą wielką tajemnicą jest fakt, że przez cały ten czas gdzieś indziej funkcjonowały inne cywilizacje, które przetrwały apokalipsę. Zapowiedzi tego widzieliśmy już w 7. sezonie "The Walking Dead" oraz w 5. "Fear The Walking Dead". Teraz pokażemy ten świat w innych produkcjach.

Drugi spin-off "The Walking Dead" - data premiery

Zdjęcia do drugiego spin-offa "The Walking Dead" ruszają pod koniec lipca w Richmond, Virginia i potrwają do listopada. Pierwszy odcinek serialu ukaże się wiosną 2020 roku. Zgodnie ze słowami szefa ramówki AMC, Davida Maddena, trzeci z seriali będzie prawdopodobnie pierwszym bez "The Walking Dead" w tytule.

Zobacz też: Koniec "The Walking Dead". Twórca Robert Kirkman zdradził datę zakończenia serii

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.