Pierwszy teaser trzeciego sezonu „Sword Art Online”

Kamil Kacperski
02.10.2017 11:02
Pierwszy teaser trzeciego sezonu „Sword Art Online” Fot. materiały prasowe

Kultowe anime po 5 latach nieobecności powraca z nowym sezonem. Sprawdźcie pierwszą zapowiedź nowej serii serialu.

Fani uraczeni zostali pierwszym oficjalnym teaserem trzeciego sezonu „Sword Art Online”. Krótka zapowiedź została udostępniona ostatniego dnia Dengeki Bunko Fall Festival w Tokio, a studio odpowiedzialne za produkcje serialu, A-1 Pictures, oficjalnie potwierdziło istnienie 3 sezonu serii oraz udostępniło pierwszy plakat (zdjęcie główne artykułu).

Krótki teaser nie pokazuje nam żadnej z głównych postaci anime. Zamiast tego 45 sekundowa zajawka ukazuje dwóch mężczyzn, którzy wchodzą do ciemnego pokoju rozświetlonego przez ogromny monitor.

Następnie otrzymujemy komunikat, że „SAO wróciło”:

Fabuła nowego sezonu serialu ma podążać za historią „Project: Alicization”, w której jeden z głównych bohaterów, Kirito, dostaje prace w firmie Rath, odpowiedzialnej za produkcje maszyn FullDive zwanych Soul Translator. Okazuje się jednak, że jest to tylko przykrywka, ponieważ korporacja planuje stworzenie sztucznej inteligencji, która ma zostać używana w celach wojskowych.

Do obsady serialu dołącza Nobunaga Shimazaki jako Eugeo oraz Ai Kayano, która wcieli się w „tytułową” Alice. Powrócą zaś Yoshitsugu Matsuoka w roli Kirito i Haruka Tomatsu jako Asuna.

Nie ogłoszono natomiast daty premiery nowego sezonu, możemy jednak przypuszczać, że będzie to początek 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.