Piesek Snoopy doczekał się własnego serialu. Zobaczcie zwiastun produkcji

26.01.2021 13:21
Piesek Snoopy doczekał się własnego serialu. Zobaczcie zwiastun produkcji Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Już niedługo zadebiutuje kolejny serial na podstawie popularnej serii komiksów "Fistaszki". Tym razem głównym bohaterem będzie Snoopy, a zapowiedź produkcji zobaczycie poniżej.

The Snoopy Show - zobaczcie zwiastun nowego serialu

Apple TV+ rusza w pogoń za Netfliksem, Amazonem i innymi platformami streamingowymi. Oprócz popularnego "The Morning Show", czy "Teda Lasso", platforma szykuje również ofertę dla osób najmłodszych w formie serialu na bazie komiksów "Fistaszki" Charlesa Schultza. Nowa seria ma nosić tytuł "The Snoopy Show" i zadebiutuje w serwisie już 5 lutego. Z tej okazji Apple wydało oficjalny zwiastun nowego serialu.

Polecamy

Oprócz Snoopy'ego, w serialu pojawią się oczywiście Charlie Brown, Linus, Lucy i inne mniej lub bardziej znane postaci z popularnej serii. Wideo zobaczcie poniżej:

Snoopy i Woodstock będą głównymi bohaterami bajki - tak przynajmniej wynika z oficjalnego opisu fabuły "The Snoopy Show", który wypuściło Apple TV:

The Snoopy Show to nowy serial animowany dla dzieci i rodzin, w którym główne role zagrają tytułowy piesek i jego najlepszy przyjaciel Woodstock, którzy razem przeżywają mnóstwo interesujących przygód. Snoopy może się wydawać słodkim, domowym psiakiem, ale jest kimś znacznie więcej. To Joe Cool, najfajniejszy dzieciak w szkole. Jest królem surferów i siłującym się na rękę Masked Marvelem. Jest Asem Przestworzy z czasów I Wojny Światowej. Wszystkie jego wspaniałe wcielenia będą uwypuklone w tej nowej animowanej komedii.

"The Snoopy Show" będzie trzecim serialem Apple TV+ związanym z "Fistaszkami". Produkcje "Fistaszki w kosmosie" i "Snoopy w kosmosie" zdobyły nominacje do Emmy ("Fistaszki..." nawet wygrały). Platforma szykuje również nową wersję popularnych "Fraglesów".

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.