Piosenki tytułowe z serialowych hitów. Jak brzmiałyby w wykonaniu ich gwiazd? [WIDEO]

01.02.2021 16:51
Gambit królowej Fot. materiały prasowe Netflix

Jak brzmiałyby piosenki tytułowe z "Gambitu królowej", "The Office" czy "The Mandalorian", gdyby śpiewali je główni bohaterowie tych popularnych seriali? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć komicy z SNL z gościnnym udziałem Johna Krasinskiego.

Ekipa Saturday Night Live słynie z obśmiewania wszystkiego i wszystkich. Tym razem na tapet wzięła sobie Nicole Kidman, która śpiewa cover utworu "Dream a Little Dream of Me" w sekwencji otwierającej każdy z odcinków serialu HBO "Od nowa". 

Polecamy

SNL: Gwiazdy hitowych seriali w ich piosenkach tytułowych

Jak brzmiałaby piosenka tytułowa z "Gambitu królowej" śpiewana przez Anyę Taylor-Joy? Co wykonałby Baby Yoda w utworze otwierającym "The Mandalorian"? I jaką piosenkę usłyszelibyśmy na początku "Stranger Things", gdyby dano ją zaśpiewać Davidowi Harbourowi? Tego nie dowiemy się pewnie nigdy, niemniej, komicy z SNL postanowili pofantazjować na ten temat. W wideo pojawiły się też pomysły na motyw przewodni największego hitu Netfliksa pt. "Bridgertonowie", piosenka z "Seksu w wielkim mieście" śpiewana przez Kim Cattrall, która nie powróci w reboocie oraz utwór otwierający "The Office" w wykonaniu prawdziwego Johna Krasinskiego, który był gospodarzem odcinka:

Saturday Night Live - fenomen amerykańskiej telewizji

Saturday Night Live to jeden z najsłynniejszych programów w USA. Co tydzień, począwszy od 1975 roku, grupa komików i komiczek wraz z gościem specjalnym, będącym gospodarzem odcinka, na żywo i bez retuszu w satyryczny sposób komentuje sytuację polityczną i społeczną w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Renoma, jaką SNL wyrobił sobie przez ostatnie dziesięciolecia, sprawia, że w programie goszczą największe gwiazdy kina, telewizji i muzyki, często powracając do programu kilkukrotnie. Występ Johna Krasinskiego, gwiazdora "The Office" i twórcy "Cichego miejsca" w ostatnim odcinku SNL był jego debiutem w programie.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.