Piotr Adamczyk przeklina i śpiewa kolędy po polsku w serialu "Hawkeye" [WIDEO]

Kamil Kacperski
25.11.2021 15:14
Piotr Adamczyk przeklina i śpiewa kolędy po polsku w serialu "Hawkeye" [WIDEO] Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Piotr Adamczyk w wywiadach przed premierą "Hawkeye" zapowiadał, że starał się przemycić polskie akcenty w produkcji Marvela. Po premierze możemy potwierdzić, że tak się faktycznie stało.

Hawkeye - Piotr Adamczyk śpiewa kolędy i przeklina po polsku

Na Disney+ 24 listopada 2021 roku zadebiutowały pierwsze dwa odcinki serialu "Hawkeye". W produkcji w roli bandziora występuje Piotr Adamczyk, który w pierwszych epizodach przeklina po polsku, śpiewa kolędę, a także pyta się swojsko Jeremy'ego Rennera/Hawkeye'a czy "on to rozumie".  

Polecamy

Krótko mówiąc Adamczyka jest całkiem sporo w tym serialu, kradnie większość scen, a także faktycznie przemyca sporo "polskości" w swoim czasie antenowym - jak chociażby krzycząc "Kazi, spier*alamy":

Tu natomiast wspomniane "rozumiesz to?!" kierowane w stronę Hawkeye'a:

Jak nietrudno się domyślić, polscy fani Marvela są wniebowzięci występem Adamczyka w serialu "Hawkeye" - hasła "Piotr Adamczyk", czy "Adamczyk" są w trendach na Twitterze od momentu premiery dwóch odcinków produkcji. 

Chapeau bas, panie Adamczyk! 

Polecamy

"Hawkeye" opowie nam o przygodach tytułowego byłego Avengera, Clinta Bartona (Jeremy Renner), którego misja jest tym razem całkiem prosta - ma wrócić do swojej rodzinki na czas Świąt Bożego Narodzenia. 

Niestety, plany krzyżują mu jego wrogowie z przeszłości. Hawkeye jest zmuszony podjąć współpracę z 22-letnią łuczniczką Kate Bishop (Hailee Steinfeld), która prywatnie jest wielką fanką Bartona. Razem podejmują się nowej misji - postanawiają rozbić szajkę tajemniczych kryminalistów i raz na zawsze rozwiązać stare problemy Bartona. 

Kolejne odcinki "Hawkeye" będą się pojawiały co środy - następny zadebiutuje już 1 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.