Piotr Adamczyk w kolejnym amerykańskim serialu. Tym razem w towarzystwie laureatów Oscara

25.04.2022 15:27
Piotr Adamczyk w kolejnym amerykańskim serialu. Tym razem w towarzystwie laureatów Oscara Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Piotr Adamczyk kontynuuje podbijanie amerykańskiego rynku filmowego - po udanym występie w serialu "Hawkeye", polski aktor pojawi się w produkcji Amazona o tytule "Night Sky". Zobaczcie zwiastun.

Piotr Adamczyk wystąpi w kolejnym amerykańskim serialu [WIDEO]

Serial "Night Sky" opowiada historię emerytowanej pary małżeńskiej (w głównych rolach laureaci Oscara, Sissy Spacek i J.K. Simmons), która przypadkowo odkrywa w swoim ogródku portal kosmiczny, prowadzący na inną planetę. Odkrycie jest tak niezwykłe i ekscytujące, że bohaterowie często i chętnie przenoszą się w inne miejsce na swego rodzaju "wakacje", a następnie wracają na do domu na noc.

Polecamy

Korzystając z uciech gwiezdnych podróży, para jest przekonana, że nikt nie wie o ich sekrecie. Do czasu, gdy pod ich drzwiami nie stawi się tajemniczy młody człowiek, zadający im niewygodne pytania...

Jak możemy przeczytać na IMDB, Piotr Adamczyk wystąpi w czterech z ośmiu zaplanowanych odcinków serialu. Tam jest opisany po prostu "Actor", więc na ten moment nie możemy zdradzić na temat jego postaci zbyt wiele informacji. Możemy go jednak zobaczyć w pierwszym zwiastunie "Night Sky" - pojawia się mniej więcej w połowie materiału:

Polecamy

Jak czytamy na Instagramie Adamczyka, granie z Spacek i Simmonsem to dla niego sama przyjemność i zaszczyt:

Zagrać z Sissy Spacek i J.K. Simmonsem gdzieś tam daleko… Musiałem chyba kiedyś poprosić o to złotą rybkę, bo się spełniło. Cieszę się jak dziecko, że mogę podzielić się z Wami zwiastunem nowego serialu "Night Sky".

W obsadzie "Night Sky" pojawią się m.in. Sissy Spacek, J.K. Simmons, Piotr Adamczyk, Chai Hansen, Cass Bugge Rocío Hernández, Paulina Olszynski czy Adam Bartley. Produkcja ma zadebiutować na łamach Amazon Prime Video już 20 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.