Kolejny gość SNL Polska ucieszy wszystkich fanów „Klanu”. Kto nim będzie?

Natalia Hluzow
07.02.2018 14:14
Kolejny gość SNL Polska ucieszy wszystkich fanów „Klanu”. Kto nim będzie? Fot. materiały prasowe

Jak co tydzień do studia SNL Polska zawita gwiazda ekranu, by poprowadzić odcinek i wystąpić w skeczach u boku stałej obsady. Tym razem będzie to postać wyjątkowo ważna dla Polek i Polaków.

Po filmowym papieżu, przyszłym prezydencie Polski, najsłynniejszym aktorze znad Wisły i synu Zygmunta Chajzera przyszedł czas na... Ryśka z Klanu (fanfary)! Piotr Cyrwus poprowadzi 10. odcinek SNL będący pierwszym małym jubileuszem polskiej wersji programu. Jako gość muzyczny wystąpi Krzysztof Zalewski.

Piotr Cyrwus prowadzącym SNL Polska

Jego śmierć na antenie TVP opłakały miliony Polaków. Choć Piotr Cyrwus stawiał swoje pierwsze aktorskie kroki m.in. w „Liście Schindlera”, przez lata kojarzony był tylko i wyłącznie z „Klanem”. Do tego stopnia, że nawet były prezydent nazwał go panem Rysiem. Po tym jak w 2012 roku zrezygnował z dalszego udziału w serialu, zdecydowanie odetchnął z ulgą i daje się poznać w zupełnie nowych wcieleniach, m.in. jako tytułowy bohater filmu „Fanatyk” zrealizowanego na podstawie internetowej copypasty.

Piotr Cyrwus w SNL Polska (1) min Fot. foto: materiały prasowe

Teraz jeden z najsłynniejszych przedstawicieli rodu Lubiczów przywróci dawne wspomnienia widzów. Swoje komediowe zdolności zaprezentuje teraz przed widzami SNL Polska, jako współtwórca skeczy oraz gość i prowadzący w jednym.

Krzysztof Zalewski muzycznym gościem SNL Polska

Krzysztof Zalewski, opisywany jako charyzmatyczny wrażliwiec, to dawny zwycięzca Idola, który zachwycił Polskę płytami „Zelig” i „Złoto”występował dotychczas z Nosowską, HEY i Brodką. Był też jedną z gwiazd Męskiego Grania, a ostatnio promuje swój projekt „Zalewski śpiewa Niemena”. Tym razem swoje przeboje zaprezentuje publiczności SNL Polska w 10. odcinku programu.

Krzysztof Zalewski w SNL Polska min Fot. foto: materiały prasowe

Gdzie obejrzeć SNL Polska?

Odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa i Krzysztofa Zalewskiego będzie emitowany w sobotę 10 lutego 2018 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Po zakończeniu programu na żywo, najlepsze skecze trafiają do internetu i można je obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube programu. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.