14.08.2019 16:25

Pojawił się pełny zwiastun "Trzynastu powodów". Co zobaczymy w 3. sezonie?

W sieci zadebiutował pełny zwiastun 3. sezonu "Trzynastu powodów". Zapowiedź przynosi jeszcze więcej pytań związanych ze śmiercią jednego z bohaterów.

Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Trzynastu powodów"
Foto: kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Trzynastu powodów"

3. sezon "Trzynastu powodów" zbliża się wielkimi krokami. Już 23 sierpnia 2019 roku wrócimy do miasteczka Liberty i będziemy świadkami śledztwa w sprawie morderstwa. Co nowego ujawnił pełny zwiastun nadchodzących odcinków?

"Trzynaście powodów" - pełny zwiastun 3. sezonu

Po krótkim teaserze i serii zdjęć przyszedł czas na pełny zwiastun 3. sezonu "Trzynastu powodów". Co w nim widzimy? Przede wszystkim o wiele mroczniejszy klimat. Już pierwsze dwa sezony miały silnie przygnębiający wydźwięk. Wygląda jednak na to, że w nadchodzącej serii atmosfera jeszcze bardziej się zagęści. Nie żyje główny antagonista serialu, a policja nie ma wątpliwości, że doszło do morderstwa. Kto zabił Bryce'a Walkera? Rozwiązanie tej zagadki wcale nie będzie proste. Jak bowiem wyłonić podejrzanego, gdy Bryce'a nienawidził absolutnie każdy?

Zobacz też: Netflix przygotował niespodziankę dla fanów "Trzynastu powodów". O co chodzi?

Zwiastun sugeruje, że na głównego podejrzanego policja wytypuje Claya, czyli głównego bohatera "Trzynastu powodów". Pozostali bohaterowie będą mieli jednak własnych kandydatów. Do głównego kręgu należeć będą Jessica, Tyler, Tony i Zach. Kto naprawdę zabił Bryce'a? Przekonamy się już 23 sierpnia 2019 roku, gdy 3. sezon "Trzynastu powodów" zadebiutuje na platformie Netflix

Zobacz też: Netflix usunął kontrowersyjną scenę z serialu "Trzynaście powodów"

Tagi: News Seriale Zwiastuny Netflix Trzynaście powodów