22.06.2018 14:06

Pojawił się pierwszy klip z odcinka „Pory na przygodę” przygotowanego w stylu z „Minecrafta”

Zobaczcie pierwszy fragment nietypowego crossoveru z Finnem i Jakiem w rolach głównych.

Pora na przygodę Minecraft
foto: kadr z wideo

„Pora na przygodę” nastąpiła już w „Minecrafcie” - w 2017 roku Finn i Jake trafili do klockowego świata surwiwalu przygotowanego przez studio Mojang. Teraz przyszła pora na rewanż i twórcy serialu animowanego zaprezentują klockową wersję krainy z produkcji Cartoon Network. 

Na oficjalnym kanale serialu na Youtube pojawił się pierwszy klip z crossoveru „Pory na przygodę” i „Minecrafta”. Finn, Marcelina i Królewna Balonowa zajmują się budowaniem domków, a także wydobywaniem surowców. Wiecie, dokładnie tak, jak w grze Mojang. Odcinek nosi tytuł „Diamonds and Lemons”:

Pora na przygodę i Minecraft

Jedyne czego brakuje w tym idyllicznym świecie przedstawionym w wideo to armii nieprzyjemnych graczy, którzy chętnie psują to, co zdołaliśmy zbudować, a także Creeperów, którzy są antagonistami w „Minecrafcie”. Oprócz tego Cartoon Network, we współpracy z Funko Pop, przygotowało serię figurek z postaciami „Pory na przygodę” w wersji minecraftowej:

figurka Jake

Amerykańska premiera odcinka „Diamonds and Lemons” odbędzie się 20 lipca 2018 roku. A jeśli chcecie nieco urozmaicić swoje przygody w „Minecrafcie” to możecie ściągnąć mod z Black Pantherem, który pozwala przez chwilę poczuć się jak władca Wakandy.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale