30.10.2019 15:24

Pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World". Kiedy premiera?

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World". Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Foto: kadr ze zwiastuna 2. sezonu "The End of the F***ing World"/ Netflix
Foto: kadr ze zwiastuna 2. sezonu "The End of the F***ing World"/ Netflix

Fani "The End of the F***ing World" w końcu doczekali się oficjalnej zapowiedzi 2. sezonu. Platforma Netflix podzieliła się trwającym niecałe półtorej minuty zwiastunem. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach?

"The End of the F***ing World" - zwiastun 2. sezonu

Zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World" prezentuje się następująco:

O samej fabule 2. sezonu "The End of the F***ing World" wiemy w zasadzie niewiele. Ma być to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej serii. Poznamy losy Allysy, która - jak sugeruje kampania marketingowa - wyjdzie w tym sezonie za mąż. Jednak za kogo? Tego dowiemy się już niedługo, gdy nowe odcinki zawitają w bibliotece Netfliksa. Los Jamesa nie jest na ten moment znany.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Netflix: lista nowości na listopad 2019. Wśród nich nowy sezon "The Crown"

2. sezon "The End of the F***ing World" zadebiutuje na platformie Netflix już 5 listopada 2019 roku. Odcinki będą również emitowane przez brytyjską stację Channel 4 w dniach 4-7 listopada.

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Netflix zdradził, jak klasyfikuje widzów. Zobacz, kim jesteś według serwisu

Wiele osób miało obiekcje co do powstania 2. sezonu, uważając "The End of the F***ing World" za kompletną i zamkniętą już historię. Twórczyni serialu, Charlie Covell, poradziła jednak by odstawić sceptycyzm na bok, dopóki nie obejrzymy najnowszej serii. Przyznała bowiem, że od samego początku planowała, że historia Jamesa i Allysy potrwa właśnie dwa sezony. Tym samym potwierdziła również, że 3. sezon już nie powstanie.

Zobacz też: Które seriale Netfliksa były w tym roku najpopularniejsze? Znamy wyniki oglądalności

Tagi: News Seriale Zwiastuny Netflix The End of F**king World