Pojawiły się opisy nowych postaci, które pojawią się w serialu „Watchmen” HBO

Kamil Kacperski
30.04.2018 12:55
Pojawiły się opisy nowych postaci, które pojawią się w serialu „Watchmen” HBO Fot. materiały prasowe

That Hashtag Show na Youtube podzieliło się informacjami castingowymi dotyczącymi serialu „Watchmen” - wśród nich znalazły się opisy nowych postaci, które pojawią się w produkcji HBO.

HBO zapowiedziało w 2017 roku, że tworzy serial na podstawie powieści graficznych Alana Moore'a. Kilka tygodni później twórcy potwierdzili również, że fabuła oryginału zostanie nieco zmieniona na potrzeby telewizyjnego programu. Jak donosi That Hashtag Show na Youtube, zmiany będą naprawdę duże. Przede wszystkim chodzi o dodanie nowych bohaterów, których według nich, będzie aż ośmioro. 

Program odnalazł również ogłoszenia castingowe opublikowane przez HBO, które zdradzają szczegóły dotyczące nowych postaci. Więc kogo zobaczymy w odświeżonej wersji klasycznej serii „Watchmen”?

Nowe postaci w serialu Watchmen HBO

Angela Abraham: afroamerykańska policjantka. Niezależna i inteligentna, realistka. Jest żoną Cala, z którym ma córkę. Za wszelką cenę stara się bronić swoich najbliższych.

Cal Abraham: afroamerykański mąż Angeli, który zajmuje się ich domem. Wydaje się, że jest szczęśliwy będąc królem własnego zamku i kochającym mężem oraz ojcem, ale na pierwszy rzut oka widać, że jego przeszłość ma inne zdanie na ten temat.

Looking Glass: przystojny gliniarz nie jest tak prosty jak mógłby sugerować jego akcent z Oklahomy. Świetnie przesłuchuje, jest genialnym behawiorystą, ale pokazuje tendencje do bycia socjopatą.

Panda: gliniarz siedzący głównie przy biurku, jest cyniczny, twardy i zawsze pierwszeństwo ma u niego praca. Nie jest zbyt przyjacielski i używa komedii, aby trzymać ludzi na dystans. 

Red Scare: Mafiozo, gliniarz w dresach. Mafioso, track suit wearing cop. Jego rosyjski akcent tylko dodaje mu charakteru.

Pirate Jenny: androgeniczna i bardzo lubieżna biseksualna policjantka, Jenny w głębi duszy jest anarchistką.

Jane Crawford: żona szefa policji, Judda, Jane jest weterynarzem. Kobieta jest dużo twardsza i ostrzejsza, niż można by przypuszczać po pierwszym spotkaniu z nią.

Old Man: były policjant, który wciąż jest w bardzo dobrej formie, mimo swojego zaawansowanego wieku.

Szef HBO, Casey Bloys, zapowiedział, że miał już okazję przeczytać scenariusz, który go bardzo podekscytował. Powiedział również w rozmowie podczas zimowego TCA, że zdjęcia do serialu „Watchmen” ruszą prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku. Nie zdradzał jednak kiedy planowana jest premiera pierwszego sezonu nowej produkcji na podstawie klasycznej serii komiksowej. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.