18.11.2019 10:12

"Polityka" Patryka Vegi również powróci jako serial. Kiedy ukażą się odcinki?

"Polityka" to głośny film Patryka Vegi, który już wkrótce ukaże się w formie serialu. Kiedy zadebiutują odcinki i gdzie będzie można je obejrzeć?

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Polityka"/ Patryk Vega
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Polityka"/ Patryk Vega

Najnowsze dzieło Patryka Vegi to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych tegorocznych premier w naszym kraju. Portret polskich polityków podany przez twórcę "Pitbulla" wzbudził liczne kontrowersje, co stanowczo przyczyniło się do jego sukcesu finansowego. Nic zatem dziwnego, że reżyser ponownie zdecydował się na emisję rozszerzonej wersji swojego filmu.

"Polityka" Patryka Vegi powróci jako serial

"Polityka" zostanie wyemitowana jako 4-odcinkowy mini serial. Każdy epizod trwać będzie 45 minut i znacznie rozbuduje wątki, które widzieliśmy w filmie. Dwa pierwsze odcinki ukażą się w sobotę 21 grudnia, kolejno o 21:00 i 21:45. Kolejne dwa pojawią się następnego dnia, 22 grudnia, również o 21:00 i 21:45. Całość wyemituje stacja Canal +.

"Polityka" Patryka Vegi pobiła rekordy popularności
"Polityka" Patryka Vegi pobiła rekordy popularności
Przeczytaj także Zwiastun "Polityki" Patryka Vegi najpopularniejszym trailerem polskiego filmu w historii

Nie jest to rzecz jasna pierwszy przypadek, gdy Patryk Vega przekształca swój film w serial. Miało to już miejsce w przypadku "Pitbulla", "Botoksu", "Kobiet mafii", czy "Służb specjalnych".

Zobacz też: "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

Planujesz obejrzeć serialową wersję "Polityki"?

Tagi: Film Patryk Vega polskie filmy