Półnagi Tom Ellis zapowiedział 4. sezon "Lucyfera" w nowym wideo

Kamil Kacperski
06.04.2019 09:43
Półnagi Tom Ellis zapowiedział 4. sezon "Lucyfera" w nowym wideo Fot. kadr z wideo

Netflix opublikował kolejną oficjalną zapowiedź 4. sezonu "Lucyfera", w której główni bohaterowie jeszcze raz dziękują fanom za pomoc w uratowaniu serialu, a także zdradzają kilka pikantnych szczegółów na temat fabuły nowych odcinków.

"Lucyfer" to serial na podstawie komiksów Vertigo, który opowiada o tym, co by było, gdyby Szatan zdecydował się opuścić piekło. Głównym bohaterem jest oczywiście tytułowy Upadły Anioł, pomagają mu zaś zarówno ludzie, jak i postaci biblijne (mamy demona Mazikeen, czy anioła Amenediela). Wśród ziemskich kompanów Lucyfera najważniejsze role odgrywają zaś detektyw Chloe, terapeutka Linda oraz policjant Dan. Takie połączenie różnych osobowości okazało się być strzałem w dziesiątkę i zdobyło uznanie wśród milionów widzów na całym świecie.

Lucyfer - nowa zapowiedź serialu

Serial nie cieszył się jednak ogromną popularnością w samych Stanach Zjednoczonych, przez co stacja telewizyjna Fox postanowiła anulować "Lucyfera" po zakończeniu 3. sezonu. Fani zareagowali na wieści rozpoczynając kampanie na Twitterze, a także tworząc petycje. Ta pierwsza była znana pod nazwą #SaveLucifer i w ciągu tygodnia doczekała się ponad miliona tweetów zawierających wspomniane hasło, petycję podpisało zaś prawie pół miliona osób. To wsparcie zostało zauważone przez Netfliksa, który postanowił zakupić prawa do nowych odcinków "Lucyfera" i przygotować kolejne sezony produkcji o Panie Piekieł. 

Przeczytaj także

Jeszcze w 2018 roku ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "Lucyfera" i chociaż do tej pory informacje dot. nowych odcinków były szczątkowe, to twórcy postanowili przypomnieć o sobie nową zapowiedzią. Na oficjalnych kontach serialu na mediach społecznościowych pojawiło się bowiem wideo "Welcome to Netflix", w którym Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (Chloe) i nowa członkini obsady Inbar Lavi (biblijna Ewa). Aktorzy raz jeszcze podziękowali fanom za ogromne wsparcie w trudnych momentach, a także potwierdzili, że przejście do Netfliksa nie zmieni właściwie nic - Ellis powiedział jednak, że "być może zobaczymy nieco więcej Lucyfera", po czym zdjął z siebie szlafrok i zaczął paradować po planie nago. Zobaczcie wideo:

Twórcy zapowiedzieli wcześniej, że pojawienie się Ewy będzie miało spory wpływ na relację między Chloe i Lucyferem. Diabeł przypomni sobie "stare czasy" i to, w jaki sposób rozkochał w sobie pierwszą kobietę. Ta natomiast przyzna mu, że nigdy nie przestała go kochać. Ten trójkąt miłosny ma odgrywać naprawdę ważną rolę w 4. sezonie "Lucyfera".

Lucyfer sezon 4 - data premiery

Niestety wciąż nie wiemy, kiedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki "Lucyfera". Na szczęście twórcy zapowiedzieli w opisie wideo, że "nowe wieści pojawią się już niedługo". Możemy być również pewni, że serial trafi na Netfliksa jeszcze w 2019 roku. Oczywiście poinformujemy Was, gdy tylko pojawią się oficjalne informacje. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.