07.04.2020 08:22

Polski wątek w 3. sezonie "Killing Eve". Jeden z bohaterów wybierze się do naszego kraju [WIDEO]

W sieci ukazała się najnowsza zapowiedź 3. sezonu "Killing Eve". Wygląda na to, że jednego z bohaterów czeka wycieczka do Polski.

Foto: materiały prasowe BBC America
Foto: materiały prasowe BBC America

"Killing Eve" już wkrótce powróci z 3. sezonem. Machina marketingowa ruszyła zatem pełną parą, a w sieci pojawiają się kolejne zapowiedzi. W najnowszej z nich pojawiła się zajawka polskiego wątku, który przyjdzie nam śledzić w najnowszych odcinkach.

"Killing Eve" - polski wątek w 3. sezonie serialu

Poprzednia seria zakończyła się postrzałem Eve przez Villanelle, gdy okazało się, że ta nie chce się z nią związać. Z jej ręki oberwało się również mężowi Eve, Niko. Kolejna seria przeniesie nas 6 miesięcy w przód. Eve przeżyła, nie jest już jednak agentką MI6. Jej mąż też ma się dobrze. Jak to określiła producenta serialu, Sally Woodward Gentle, jest "żałosny, ale nie martwy". W sieci ukazała się krótka zapowiedź dotycząca jego postaci. Okazuje się, że Niko... zawita do Polski.

Foto: materiały prasowe BBC America
Foto: materiały prasowe BBC America
Przeczytaj także Gwiazda "Gry o tron" na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu "Killing Eve". Kogo zagra?

Jak wiemy, Niko jest Polakiem. Jego wizyta w naszym kraju nie powinna być więc szczególnym zaskoczeniem. W teaserze widzimy bohatera przemierzającego Polskę w aucie z polskimi tablicami rejestracyjnymi i napisem "Piekarnia" na drzwiach. Niko rozwozi chleb po polskich wioskach, dzięki czemu widzimy między innymi babcię w regionalną chustką na głowie. Z uwagi na to, że eksponowane są wyłącznie tereny wiejskie, Polska jawi się w tej zapowiedzi jako przysłowiowa "dziura zabita dechami". Miejmy nadzieję, że w odcinkach wrażenie to zostanie rozmyte. 

Na czym dokładnie polega misja Niko i czemu rozwozi chleb w polskiej wiosce? Tego dowiemy się już 13 kwietnia 2020 roku, gdy 3. sezon "Killing Eve" zadebiutuje na platformie HBO GO. W najnowszej serii pojawi się wiele nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Gemma Whelan, Harriet Walter , Danny Sapani, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery, Pedja Bjelac i Evgenia Dodina. 

Zobacz też: Filmy Marvel Cinematic Universe powrócą na HBO GO 

Tagi: Seriale