Powraca serial „The Office” jednak fani będą rozczarowani

Sergiusz Kurczuk
19.12.2017 13:24
Powraca serial „The Office” jednak fani będą rozczarowani Fot. kadr z serialu The Office

Stacja NBC postanowiła przywrócić po latach przerwy słynny serial „The Office”. Premiera ma odbyć się pod koniec roku 2018. Niestety w kontynuacji nie zobaczymy jednego z najbardziej popularnych bohaterów. 

Seriali dziejących się w biurze było kilka, ale najsłynniejszym jest „The Office”. Amerykańska wersja pobiła brytyjski oryginał i szybko zaskarbiła sobie grono widzów. Stacja NBC rozpoczęła nadawanie „The Office” w roku 2005. W ciągu 8 lat powstało 9. sezonów. W komediowym paradokumencie widzowie śledzili perypetie pracowników biura regionalnego firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pensylwanii. Głównym bohaterem był kierownik Michael Scott grany przez Steve'a Carella, który słynął z niewybrednych żartów. Z czasem na pierwszy plan wyszli inni bohaterowie i ich wątki - relacja Jima Halperta (John Krasinski) i Pam Beesly (Jenna Fischer) oraz Dwight Schrute (Rainn Wilson), który w końcu został wymarzonym menedżerem regionalnym. Niestety brak osoby Michaela Scotta, spowodował, że produkcja nie cieszyła się już taką popularnością, jak dawniej i twórcy postanowili zakończyć serial. 

Nie wszystko jednak stracone. Jak donosi TV Line, NBC planuje przywrócić „The Office” do swojej ramówki. Stacja chce kontynuować historię z biura Dunder Mifflin. Obsada ma się składać z połączenia dobrze znanych bohaterów z zupełnie nowymi twarzami. Nie wiadomo jednak, którzy aktorzy wrócą do swoich ról. Pewne jest jedno - w kolejnych odcinkach „The Office” nie zobaczymy Steve'a Carella. NBC szuka również nowej osoby, która wcieli się w menedżera regionalnego, co może wskazywać na brak Rainna Wilsona. 

To nie pierwszy powrót stacji do dobrze sprawdzonych formatów. Niebawem pojawią się kontynuacje seriali „Will & Grace” oraz słynnej „Rosanne”. Co czeka bohaterów „The Office”? Na razie nie wiadomo. W ostatnim odcinku Jim i Pam przeprowadzili się do Filadelfii, by pracować z Daryllem, Staney przeszedł na emeryturę, Oscar poszedł w politykę, a Creed trafił do aresztu. Czy powrócą w nowym sezonie? Dowiemy się pod koniec roku 2018, kiedy „The Office” ujrzy światło dzienne. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.