24.01.2019 11:25

Powróci "39 i pół". Tomasz Karolak wróci do roli starego punka! Kiedy premiera?

Tomasz Karolak i Marina Łuczenko powrócą do swoich dawnych ról. Premiera nowych odcinków kontynuacji serialu o Darku Jankowskim i jego rodzinie ma się odbyć jeszcze w 2019 roku.

39 i pół
foto: materiały prasowe

Jak podaje portal Wirtualna Polska, TVN postanowił wskrzesić serial "39 i pół", a konkretnie przygotować kontynuację przygód Darka i jego rodziny. Nowa produkcja miałaby nosić tytuł "50 i co?" i dziać się 10 lat po wydarzeniach przedstawionych w 3. sezonach popularnego niegdyś serialu o starym muzyku punkowym, który tak naprawdę nigdy nie wydoroślał. W serialu ma oczywiście powrócić Tomasz Karolak, który wcielał się w główną rolę, a także Marina Łuczenko-Szczęsna. Artystka wcielała się w nieślubną córkę Darka (Karolak), Chelsea Amandę. 

Na razie niestety nie wiemy, czy w "50 i co?" powrócą inni aktorzy znani z "39 i pół", czyli m.in. Daria Widawska, Alan Andersz, Sonia Bohosiewicz, Antek Królikowski, czy Krzysztof Stelmaszczyk. O całej sprawie Tomasz Karolak wygadał się już w 2018 roku, kiedy o powrót serialu zapytał go dziennikarz Plejady. Wtedy informacja nie była jednak jeszcze potwierdzona:

39 i pół - powstanie kontynuacja 

Tak brzmi oficjalny opis serialu "39 i pół" udostępniony przez TVN:

"

Co robi mężczyzna kiedy czterdziestka depcze mu po piętach, jego życie prywatne jest w totalnej rozsypce, z kasą jest krucho, a jedyne, co go jeszcze kręci to muzyka? Bierze się w garść i zaczyna wielkie porządki, czy płynie z nurtem i olewa wszystko? 

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) to facet dwóch pasji: punk rocka i żużla. Pewnego poranka budzi się obok swojej ponętnej partnerki Kaśki (Dorota Deląg) i postanawia, że ostatnie pół roku przed wejściem w tzw. wiek średni poświęci na to, by wprowadzić swoje życie na właściwe tory. Zaczyna od kilku radykalnych, jak na lekkoducha, decyzji. Na szczycie listy zadań znajdzie się powrót do opuszczonej przed laty żony i syna oraz znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Naturalnie, nikt nie mówił, że będzie łatwo, przeciwnie - będzie pot i będą łzy!  "

Swoje umiejętności wokalne w serialu mieli okazję zaprezentować m.in. panowie z Afromental, wspomniana Marina, B-27 (dawniej Blog27), a także sam Tomasz Karolak:

"39 i pół" zadebiutowało w 2008 roku i doczekało się 3 sezonów. Na razie data premiery "50 i co?" jest nieznana. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale