Powrót do Hawkins w fanowskim zwiastunie 3. sezonu „Stranger Things”

Sergiusz Kurczuk
10.04.2018 14:34
Powrót do Hawkins w fanowskim zwiastunie 3. sezonu „Stranger Things” Fot. materiały promocyjne

Jedni fani czekają bezczynnie na premierą 3. sezonu „Stranger Things”, a inni tworzą klimatyczne zwiastuny serialu. 

„Stranger Things” to obecnie flagowy tytuł serwisu streamingowego Netflix. Oba sezony serialu autorstwa braci Duffer odniosły duży sukces i podbiły serca widzów na całym świecie. Fani czekają na dalsze informacje dotyczące  3. sezonu „Stranger Things”. Mimo, że zdradzono pewne szczegóły nowej serii, na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe przygody dzieciaków z Hawkins. Nie będzie to wcześniej niż koniec roku 2018 albo początek 2019. W oczekiwaniu na premierę kolejnych odcinków twórcy kanału YouTube Y2K Concepts postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć własny zwiastun 3. sezonu „Stranger Things”. 

„Stranger Things 3” - zwiastun stworzony przez fanów

Autorzy fanowskiego trailera trochę się napracowali i powołali do życia prawie 3-minutową zapowiedź nadchodzącego sezonu „Stranger Things”. W tym celu wykorzystali fragmenty poprzednich serii oraz innych filmów, pasujących klimatem do serialu Netfliksa. Większość scen pochodzi jednak ze „Stranger Things”. Twórcy za pomocą umiejętnego montażu nadali fragmentom serialu nowe życie. 

Pojawił się też opis scenariusza sezonu, wymyślonego przez Y2K Concepts. 

Tajemnica w Hawkins trwa nadal. Zobacz nowy zwiastun 3. sezonu oryginalnego serialu Netfliksa „Stranger Things”. W kolejnym rozdziale dowiemy się więcej na temat tragicznego wypadku samochodowego, który wpłynął na Jonathana i na to, jak postrzega nadnaturalne wydarzenia. Eleven musi przejść kilka badań, zanim zacznie naukę w liceum oraz przyzwyczaić się do swojego nowego przybranego ojca szeryfa Hoppera. 

Fabuła zaproponowana przez twórców zwiastuna może nie porywa, ale porusza ważne elementy, które prawdopodobnie pojawią się w 3. sezonie serialu. Szczególnie ważny wydaje się być wątek Eleven, której Hopper i dzieciaki nie mogą trzymać w ukryciu przed innymi mieszkańcami Hawkins. Oczywiście nie zabrakło powrotu na Drugą Stronę, którą zamieszkują dziwaczne stwory

Na ile wydarzenia ze zwiastuna Y2K Concepts pokryją się z rzeczywistą fabułą 3. sezonu „Stranger Things”? By odpowiedzieć na to pytanie, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.