Powstaje sekretny sezon „American Horror Story”

Robert Skowronski
26.09.2016 11:24
Powstaje sekretny sezon „American Horror Story” Fot. materiały prasowe

Co tydzień straszą nas już nowe odcinki „American Horror Story”. Okazuje się jednak, że groza od Ryana Murphy'ego może powrócić szybciej, niż byśmy się tego spodziewali.

Zaledwie 14 września 2016 roku premierę miał 1. odcinek 6. serii serialu utrzymanego w klimacie dreszczowca. Nowy sezon otrzymał podtytuł „Roanoke” i jest stylizowany na dokument, w którym bohaterowie przywołują swoje traumatyczne przeżycia z życia na farmie położonej na odludziu między lasami. Ostatni, 10. epizod, zostanie wyemitowany 16 listopada 2016, jednak nim to się stanie, możliwe, że otrzymamy kolejny sezon serialu.

Ryan Murphy na długo przed ukazaniem się 6. serii  „American Horror Story” wyznał, że branych pod uwagę jest kilka koncepcji:

Ten serial od zawsze traktowałem jako operę. Pracujemy nad dwoma pomysłami jednocześnie, co dotychczas nam się nie zdarzało. Oba z nich mają swój charakter. Wydaje mi się jednak, że wiem który okaże się zwycięzcą.

Po jakimś czasie od tych słów w sieci zaczęły się pojawiać kolejne tajemnicze teasery nowego sezonu  „American Horror Story”. Ciężko było z nich wywnioskować o czym tym razem będzie traktować serial. Odpowiedź już znamy, ale być może gdzieś wśród nich kryje się wskazówka, co do nadchodzącego sekretnego sezonu zapowiedzianego przez Murphy'ego:

Nie wiem kiedy będzie on emitowany, ale to też będzie eksperyment. To inny sposób podejścia do sprawy. Nie wiem czy wszystko wypali, ale warto spróbować. Odcinki będziemy kończyć w ukryciu i po prostu je w końcu wypuścimy. To projekt, nad którym pracujemy już od dwóch lat ze scenarzystą, którego tożsamości nie mam zamiaru ujawniać. Nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiliśmy.

W każdej chwili możemy się więc spodziewać niespodzianki od Ryana Murphy'ego i reszty twórców „American Horror Story”. 6. sezon przywrócił serial na właściwe tory, więc liczymy, że i sekretny projekt nas nie zawiedzie.

Przypominamy, że nowe odcinki „American Horror Story” miały zadebiutować nieco później, bo w październiku 2016 roku. Premierę jednak ostatecznie zaplanowano na połowę września. Można zgadywać, że to po to, aby jeszcze w tym samym roku do widzów trafiły dwa sezony produkcji zamiast jednego.

Jesteście ciekawi sekretnej serii „American Horror Story”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.