30.06.2020 15:21

Powstał Catflix, czyli kocia wersja Netfliksa. Zobaczcie parodie znanych seriali

Co kocha internet? Koty i Netfliksa. A co wyjdzie z połączenia tych dwóch rzeczy? Catflix, czyli platforma na której udostępnione są parodie znanych filmów i seriali z kocimi aktorami.

Powstał Catflix, czyli kocia wersja Netfliksa. Zobaczcie parodie znanych seriali
foto: kadr ze strony catflix.cl

Świat reklamy i marketingu jest pełen kreatywności. Jednym z przykładów bardzo ciekawej kampanii reklamowej jest marka jedzenia dla kotów Champion Cat, która przygotowała parodię Netfliksa o nazwie... Catflix. Na stronie internetowej Catflix.cl znajdziecie parodie znanych seriali i filmów, w których zamiast ludzkich aktorów, gwiazdami są słodkie kociaki.

Catflix, czyli koci Netflix

Każda produkcja promuje inny rodzaj jedzonka dla kotów, co jest dość pomysłowym sposobem na promowanie swoich produktów. Największym problemem dla polskich użytkowników internetu jest to, że Catflix udostępnił swoje produkcje jedynie w języku hiszpańskim. 

Kot
Kot
Przeczytaj także Studentka przemyciła kota z Peru. Sąd zdecydował, czy będzie uśpiony

Wśród parodiowanych filmów i seriali znajdziemy "Grę o tron", "Kill BIlla", "Gwiezdne wojny", "Dark", a także "Transformers". Wszystko jest oczywiście odpowiednio przerobione na wersję z kotami - zamiast "Breaking Bad" mamy "Breaking Cat". 

Całość znajdziecie na stronie Catflix.cl. Każde wideo trwa około 2 minut, więc zaznajomienie się z nimi nie zajmie wam zbyt dużo czasu. 

Foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)
Foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)
Przeczytaj także Kot zamknął swoich właścicieli na balkonie. Na pomoc musieli ruszyć strażacy
Tagi: News Netflix