15.01.2020 15:33

Powstał crossover "The Mandalorian" i "Wiedźmina". Baby Yoda jako Jaskier! [ZDJĘCIE]

"The Mandalorian" i "Wiedźmin" to absolutnie dwa największe serialowe hity ostatnich miesięcy. To tylko naturalne, że ktoś postanowi je połączyć. 

Wiedźmin
foto: materiały prasowe/Netflix

Pomijając różnice gatunkowe, "Wiedźmin" i "The Mandalorian" są sobie bardzo bliskie. Obydwie produkcje opowiadają w końcu o samotnym ojcu, który musi się zaopiekować swoim "dzieckiem-niespodzianką" z niewyjaśnionymi magicznymi umiejętnościami. Dla Geralta jest to Cirilla, Mando musi się natomiast zaopiekować Dzieciakiem, w internecie znanym również jako Baby Yoda. 

Wiedźmin i The Mandalorian w crossoverze

Podobieństwa na tym się w sumie kończą, ale "The Mandalorian" i "Wiedźmin" osiągnęły takie sukcesy, że Bosslogic postanowił połączyć obydwie produkcje. W tym celu wykorzystał ciało serialowego Geralta, któremu na głowę włożył charakterystyczny hełm Mando. Jego medalion szkoły wilka został natomiast zmieniony na herb kraju Mandalore.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney Plus
Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney Plus
Przeczytaj także Fan serialu "The Mandalorian" stworzył cosplay Mando i Baby Yody. Efekt jest fantastyczny

Największą zmianę przeszedł jednak Jaskier, który z człowieka stał się... Baby Yodą. Pozostała mu jednak lutnia, którą odpowiednio pomniejszono, by mały Dzieciak mógł sobie spokojnie pograć:

Foto: kadr z wideo/ Netflix
Foto: kadr z wideo/ Netflix
Przeczytaj także Dolina Kwiatów czy dużo mandatów? Gwiazdy "Wiedźmina" w teście z języka polskiego

Obydwie produkcje zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów i doczekają się kolejnych sezonów. Nowe epizody "The Mandalorian" pojawią się jesienią 2020 roku, natomiast "Wiedźmin" na początku 2021 roku.

Tagi: Wiedźmin Netflix Disney BossLogic The Mandalorian