Powstał crossover "The Mandalorian" i "Wiedźmina". Baby Yoda jako Jaskier! [ZDJĘCIE]

15.01.2020 15:33
Powstał crossover "The Mandalorian" i "Wiedźmina". Baby Yoda jako Jaskier! [ZDJĘCIE] Fot. materiały prasowe/Netflix

"The Mandalorian" i "Wiedźmin" to absolutnie dwa największe serialowe hity ostatnich miesięcy. To tylko naturalne, że ktoś postanowi je połączyć. 

Pomijając różnice gatunkowe, "Wiedźmin" i "The Mandalorian" są sobie bardzo bliskie. Obydwie produkcje opowiadają w końcu o samotnym ojcu, który musi się zaopiekować swoim "dzieckiem-niespodzianką" z niewyjaśnionymi magicznymi umiejętnościami. Dla Geralta jest to Cirilla, Mando musi się natomiast zaopiekować Dzieciakiem, w internecie znanym również jako Baby Yoda. 

Wiedźmin i The Mandalorian w crossoverze

Podobieństwa na tym się w sumie kończą, ale "The Mandalorian" i "Wiedźmin" osiągnęły takie sukcesy, że Bosslogic postanowił połączyć obydwie produkcje. W tym celu wykorzystał ciało serialowego Geralta, któremu na głowę włożył charakterystyczny hełm Mando. Jego medalion szkoły wilka został natomiast zmieniony na herb kraju Mandalore.

Przeczytaj także

Największą zmianę przeszedł jednak Jaskier, który z człowieka stał się... Baby Yodą. Pozostała mu jednak lutnia, którą odpowiednio pomniejszono, by mały Dzieciak mógł sobie spokojnie pograć:

Przeczytaj także

Obydwie produkcje zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów i doczekają się kolejnych sezonów. Nowe epizody "The Mandalorian" pojawią się jesienią 2020 roku, natomiast "Wiedźmin" na początku 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.