Powstał nowy animowany serial "Gwiezdne Wojny". Kiedy zadebiutuje "Star Wars Galaxy of Adventures"?

Sergiusz Kurczuk
29.11.2018 12:01
Powstał nowy animowany serial "Gwiezdne Wojny". Kiedy zadebiutuje "Star Wars Galaxy of Adventures"? Fot. materiały promocyjne

Disney stworzył nowy kanał YouTube poświęcony "Gwiezdnym Wojnom". Zadebiutuje na nim serial animowany "Star Wars Galaxy go Adventures". Produkcja będzie dostępna całkowicie za darmo.

"Gwiezdne Wojny" to marka, która od ponad czterdziestu lat wychowuje kolejne pokolenia widzów. Robi to nie tylko za pomocą serii filmów, ale również gier wideo i seriali animowanych. Już niedługo najmłodsi fani "Star Wars" będą mieli okazję obejrzeć zupełnie nowy serial. Mowa o produkcji zatytułowanej "Star Wars Galaxy go Adventures". Produkcja trafi na nowy kanał YouTube, który do życia powołali właściciele praw do produkcji Lucasfilm.

"Star Wars Galaxy go Adventures" - nowy serial "Gwiezdne Wojny" dla dzieci

Disney stworzył kanał o nazwie Star Wars Kids, na który trafią wszelkie materiały związane z kosmiczną sagą przeznaczone dla młodszych widzów. Pierwszą produkcją, która znajdzie się na Star Wars Kids, będzie serial "Star Wars Galaxy go Adventures". Firmy Disney i Lucasfilm poinformowały o nowej platformie 28 listopada 2018 roku za pomocą swoich stron internetowych.

"Star Wars Galaxy go Adventures" ma za zadanie wprowadzić młodszych widzów w świat "Gwiezdnych Wojen". Animacja skupi się więc na klasycznych bohaterach sagi z oryginalnej trylogii stworzonej przez George'a Lucasa. Dzieciaki będą mogły poznać najważniejsze przygody takich postaci jak księżniczka Leia, Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, R2-D2, C-3PO, Obi-Wan Kenobi, Darth Vader czy Yoda. Na Star Wars Kids pojawił się zwiastun "Star Wars Galaxy go Adventures".

Na stronie StarWars.com możemy przeczytać krótki opis serialu. Wyjaśniono w nim założenia twórców.

Pierwsze sześć krótkometrażowych odcinków połączy oryginalne linie dialogowe, muzykę i efekty specjalne z zupełnie nową animacją, zabawą i dodatkami edukacyjnymi, które pomogą starszym fanom, rodzicom i innym opiekunom wprowadzić dzieciaki w bogaty świat odległej galaktyki.

Rodzice i opiekunowie nie muszą się martwić o treści nieodpowiednie dla najmłodszych odbiorców, ponieważ "Star Wars Galaxy go Adventures" ma kategorię wiekową G, czyli jest przeznaczony dla widzów bez żadnych ograniczeń. Na serialu oczywiście się nie skończy i wkrótce w sklepach pojawią się zabawki i gadżety związane ze "Star Wars Galaxy go Adventures". Do sprzedaży trafią na początku 2019 roku.

"Star Wars Galaxy go Adventures" - kiedy premiera?

A kiedy będziemy mogli oglądać sam serial? Debiut "Star Wars Galaxy go Adventures" został zaplanowany na 30 listopada 2018 roku. Całość będzie dostępna całkowicie za darmo na oficjalnym kanale YouTube Star Wars Kids. To nie jedyna nowa animacja osadzona w świecie "Gwiezdnych Wojen". W październiku 2018 roku zadebiutowała produkcja "Star Wars: Resistance". Starsi widzowie z niecierpliwością czekają na pierwsze aktorskie seriale dziejące się w uniwersum Star Wars. Dwie zapowiedziane produkcje pojawią się w roku 2019 na wciąż powstającej platformie streamingowej Disney+.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.