Powstał serial na podstawie filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

19.01.2021 12:32
Tomasz Komeda Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Na podstawie głośnego filmu o poruszającej historii Tomka Komendy stworzono mini serial. Produkcja będzie miała 4 odcinki i ukaże się już w styczniu.

Sprawa Tomasza Komedy niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo poruszyła całą Polskę. Na podstawie tragicznej historii powstał film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", który w 2020 roku bił rekordy popularności.

Czytelnicy Antyradia okrzyknęli "25 lat niewinności" najlepszym filmem 2020 roku w naszej zeszłorocznej sondzie. Teraz fani produkcji będą mogli poznać kolejne szczegóły historii dzięki serialowi, który trafi wkrótce na player.pl.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Powstał serial na podstawie filmu

Jak przekazuje Wirtualnym Mediom TVN, producent serialu - seria liczy 4 odcinki i została stworzona na bazie filmu.

Polecamy

Premiera serialu została zaplanowana na 24 stycznia 2021 roku. Wówczas dwa pierwsze odcinki trafią do Player VOD. Pierwszy z nich ma być dostępny bezpłatnie, trzeci ukaże się ostatniego dnia stycznia, a czwarty - 7 lutego.

Jak zapewnia player.pl:

Serial nie tylko pokazuje wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Tomasza Komendy. Pozwala także bliżej przyjrzeć się wybranym aspektom tej historii. Widzowie jeszcze lepiej poznają więzienną codzienność młodego Komendy. Zagłębią się w meandry śledztwa, które pomogło w jego uniewinnieniu oraz relacje rodzinne.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.