Powstał serial o zakonnicach zabijających potwory. Gdzie oglądać „Exorsisters”?

Sergiusz Kurczuk
02.07.2018 13:55
Powstał serial o zakonnicach zabijających potwory. Gdzie oglądać „Exorsisters”? Fot. materiały promocyjne

Wytwórnia znana z serii „The Toxic Avenger” jest odpowiedzialna za serial internetowy „Exorsisters”. Historia opowiada o bezwględnych zakonnicach, które kopią tyłki demonem z piekieł. 

Jeśli zakonnice kojarzą się Wam ze spokojnymi kobietami, które oddały swoje życie Jezusowi i całymi dniami modlą się w murach klasztoru, to po pierwszym odcinku serialu „Exorsisters”, zmienicie zdanie o tej profesji. Najstarsza niezależna wytwórnia filmowa w USA postanowiła stworzyć produkcję, jakiej jeszcze nie było. 

„Exorsisters” - gdzie oglądać serial?

Za „Exorsisters” stoi firma Troma Entertainment. Nazwa powinna być znana wszystkim fanom niszowych horrorów, a w szczególności serii „The Toxic Avenger”. Serial to produkcja z pogranicza horroru i komedii. Podobnie jak większość dział z Troma Entertainment nie ma zamiaru konkurować z poważnymi i mrocznymi filmami kina grozy. Wręcz przeciwnie - im bardziej kiczowato, tym lepiej. 

„Exorsisters” to 3-odcinkowy serial opowiadający o trzech suspendowanych przez władze Kościoła zakonnicach, które postanawiają poświęcić życie na walkę z demonami. W tym celu zakładają firmę egzorcystyczną. W pierwszym odcinku przekonują się na własnej skórze, że Zły jest bliżej, niż im się wydawało. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 28 czerwca 2018 roku na kanale YouTube o nazwie Troma Movies. 

Kolejne dwa odcinki zostały zapowiedziane przez szefa firmy Lloyda Kaufmana na 5 i 12 lipca. Będą dostępne za darmo na kanale wytwórni. W rolach głównych wystąpili Kira McCarthy, Rebecca Carton, Moira McCormick i Andy Bustillos. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiadają Pearson Jenks oraz Nickon Hemati. 

Być może w pierwszym odcinku nie zbyt dużo akcji, ale trzeba przyznać, że historia zaprezentowana w „Exorsisters” potrafi rozbawić i rzuca zupełnie nowe światło na siostry zakonne. Jak potoczą się losy Mary i Svetlany? Dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.