03.03.2020 15:58

Powstaną polscy "Przyjaciele". O czym będzie serial "Rekiny Warszawy?"

Grupa przyjaciół aktorów postanowiła stworzyć własny serial pod tytułem "Rekiny Warszawy". Jak bardzo będzie podobny do kultowego sitcomu z lat 90.?

Przyjaciele
foto: INTERFOTO USA/SIPA/East News

Nie ma chyba słynniejszej produkcji lat 90. niż "Przyjaciele". Kultowa produkcja od 30 lat przyciąga przed ekrany przedstawicieli różnych pokoleń, nadal bawiąc i dostarczając rozrywki. Polscy twórcy postanowili stworzyć serial oparty na podobnych założeniach, co hit stacji NBC. Mowa o "Rekinach Warszawy".

"Rekiny Warszawy" polskimi "Przyjaciółmi"?

Studio Dzień Dobry TVN gościło szóstkę aktorów, którzy postanowili przekuć swoją relację w serialu opowiadający o przyjaciołach. Fabuła podobnie jak w "Przyjaciołach" ma opowiadać o przedstawicielach pokolenia żyjącego w dużym mieście.

Foto: materiały prasowe Warner Bros. Television
Foto: materiały prasowe Warner Bros. Television
Przeczytaj także Timothée Chalamet w nowej wersji "Przyjaciół"? Courteney Cox wskazała swoje typy nowej obsady

Tak samo jak w słynnym sitcomie głównych bohaterów będzie sześcioro - trzy kobiety i trzech mężczyzn. Za produkcję nowego serialu komediowego odpowiadają sami aktorzy. Jednym z nich jest Jakub Sporek, który wyjaśnił, na jakim etapie są prace nad powstającym tytułem.

"

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy. "

Co ciekawe przyjaciele poznali się na gruncie zawodowym - na planach zdjęciowych lub na castingach. Agnieszka Wrona opowiedziała, jak powstał pomysł na serial "Rekiny Warszawy".

"

Poznałyśmy się z Moniką na planie, bo obie grałyśmy prostytutki. Tak nam się super rozmawiało, że postanowiłyśmy dalej kontynuować tę znajomość. Spotykałyśmy się i rozmawiałyśmy. Później powstał pomysł projektu i każda ściągnęła swoich znajomych. Spotkaliśmy się wszyscy razem i od tamtej pory nasze więzy się zacieśniają. "

Na razie nie podano żadnych szczegółów, poza tytułem i ogólnymi informacjami na temat serialu. Nie znamy obsady, formy dystrybucji oraz daty premiery "Rekinów Warszawy". Wszyscy fani "Przyjaciół" muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

Obejrzysz serial "Rekiny Warszawy"?

Nadchodzi powrót "Przyjaciół". Serial doczeka się odcinka specjalnego
Nadchodzi powrót "Przyjaciół". Serial doczeka się odcinka specjalnego
Przeczytaj także Nadchodzi powrót "Przyjaciół". Serial doczeka się odcinka specjalnego

Zobacz też: Nowa wersja "Przyjaciół" z bohaterami o kolorze skóry innym niż biały? Gwiazdor serialu jest na tak!

Tagi: Seriale Przyjaciele