23.09.2019 13:40

Powstanie 3. sezon "Fleabag"? Phoebe Waller-Bridge skomentowała sprawę

Fani serialu "Fleabag" wciąż liczą, że powstanie kontynuacja. Jakie są na to szanse? Phoebe Waller-Bridge udzieliła komentarza w tej sprawie.

Foto: materiały prasowe BBC
Foto: materiały prasowe BBC

"Fleabag" to brytyjski serial komediowy, który zdobył aż 6 statuetek podczas tegorocznego rozdania nagród Emmy. Choć wielokrotnie powtarzano, że 2. sezon "Fleabag" był ostatnim, sukces serialu dał fanom nadzieję na powstanie kontynuacji. Co na ten temat sądzi twórczyni serialu?

Powstanie 3. sezon "Fleabag"?

Okazuje się, że nie tylko fanów uradowałaby kontynuacja "Fleabag". Amazon, który wraz z BBC współtworzy serial, również jest na tak. Jennifer Salke z Amazona wyznała:

"

Nic nie uszczęśliwiłoby nas bardziej, niż gdyby [Waller-Bridge - przyp. red.] zrobiła dla nas jeszcze jeden sezon serialu. "

Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Przeczytaj także Znamy laureatów 71. edycji nagród Emmy. "Gra o tron" najlepszym serialem

Phoebe Waller-Bridge - twórczyni "Fleabag", która wcieliła się również w główną bohaterkę - zapewniała, że drugi sezon był ostatnim. Podczas 71. rozdania nagród Emmy osobiście odebrała aż trzy statuetki - jako aktorka, scenarzystka i producentka. Mimo olbrzymiego (i nieco niespodziewanego) sukcesu serialu, Waller-Bridge pozostaje nieugięta. W rozmowie z dziennikarzami jasno podkreśliła, że 3. sezon "Fleabag" nie powstanie.

"

Szczerze mówiąc, dla mnie to raczej doskonały sposób na pożegnanie. Wydaje mi się, że ta opowieść jest kompletna. Czuję, że to właściwe - odejść, kiedy jesteś na szczycie. Wyżej się już zajść nie da. "

Sian Clifford, która w serialu wciela się w Claire - siostrę tytułowej Fleabag, również uważa historię za kompletną. Zaznaczyła jednak, że z chęcią powróciłaby kiedyś do roli.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali komediowych wszech czasów

Tagi: News Seriale komedia