Powstanie 3. sezon serialu „Atlanta” Donalda Glovera

Kamil Kacperski
08.06.2018 10:43
Powstanie 3. sezon serialu „Atlanta” Donalda Glovera Fot. Latour/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Stacja telewizyjna FX potwierdziła, że powstanie następny sezon bardzo pozytywnie ocenianego serialu autorstwa Donalda Glovera. Aktor znów napisze scenariusze oraz zajmie się reżyserią kilku odcinków.

Donald Glover nie może narzekać na nudę - oprócz występu w „Solo: A Star Wars Story”, aktor stworzył również dwa sezony serialu „Atlanta”. W międzyczasie Glover napisał również cały sezon anulowanego serialu o Deadpoolu, a także rozpoczął pracę nad swoim nowym albumem muzycznym, co zaowocowało singlem „This is America”.

Klip do utworu został obejrzany na YouTube prawie 250 milionów razy i z miejsca stał się najpopularniejszym kawałkiem Childisha Gambino (bo właśnie tak brzmi pseudonim artystyczny Glovera). Jak jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć wideo do „This is America”, to zapraszamy do nadrobienia strat:

„Atlanta” - powstanie 3. sezon

Wygląda na to, że muzyk/aktor/scenarzysta nie osiada na laurach - 7 czerwca 2018 roku stacja telewizyjna FX, która emituje „Atlantę”, potwierdziła, że powstanie 3. sezon popularnego serialu o perypetiach wschodzącej gwiazdy rapu pochodzącej z tytułowego amerykańskiego miasta. Sezon drugi, noszący podtytuł „Robbin' Season” jest jednym z głównych kandydatów do nagród Emmy, co nie powinno nikogo dziwić. W końcu pierwsza seria została nagrodzona łącznie 2 statuetkami, a do tego otrzymała jeszcze 2 Złote Globy. 

Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu „Atlanty”. Najprawdopodobniej nowa seria pojawi się pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku.

W czym zagra Donald Glover?

Aktor zagra Simbę w nadchodzącej aktorskiej wersji filmu „Król Lew”. Partnerować mu będzie sama Beyonce, która wcieli się w Nalę, a w obsadzie pojawią się również m.in. Seth Rogen, Eric Andre, czy Chiwetel Ejiofor. Reżyserią zajmie się Jon Favreu, a premiera odbędzie się w lipcu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.